Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kiakadt a papám, hogy nem...

Kiakadt a papám, hogy nem hívtam meg a barátnőjét a diplomaosztóra, és hogy akkor Ő sem jön, ezen kiakadt anyukám, hogy akkor Ő sem jön, nekem meg elment a kedvem az egésztől, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem az első diplomaosztóm lenne hanem a második (mesterszakos) az első a Covid miatt elmaradt.


A papám barátnőjével egyáltalán nem tartom a kapcsolatot, és nem azért mert bajom van vele, egyszerűen nem találkozunk soha, nem beszélünk soha, ha a papám látogatom is mindig elkerüljük egymást, nem szoktunk együtt ünnepelni semmit, ezért nem is gondoltam, hogy elhívjam.


Azt nem tudtam, hogy a papám ennyire ráfog pörögni az egészre, mondta, hogy akkor nem jön, én meg mondtam, hogy akkor nem jössz, nem érdekel felnőtt emberként azt hívok meg akit akarok, ha nem jössz akkor ne gyere de ez nem rólatok szól, hanem rólam, ez az “én napom” lesz.


Ezen meg anyukám akadt ki, hogy hogy beszélhetek így, akkor Ő sem jön.


Mivel nem otthon élek már egy ideje, és mind az alapszakos mind a mesterszakos tanulmányaim alatt felmerülő költségeket én álltam, ezért nem tartozom senkinek elszámolással.


Egyszerűen elment a kedvem az egésztől, elegem van abból, hogy mindig mindenbe bele kell szólnia valakinek, hogy az úgy nem jó, hogy én igazodjak mindig másokhoz.


Úgy vagyok vele, hogy akkor elmegyek egyedül, átveszem, aztán elmegyek enni utána a barátaimmal valahova, de már teljesen elment a kedvem az egésztől.


febr. 2. 14:37
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
82%
Alapvetően persze azt hívsz meg akit akarsz. De ha tényleg semmi konfliktusod nincs a nővel, akkor elég furcsa, hogy ennyire ellene vagy, hogy elmenjen. Ő a papád párja, családi eseményekre általában párokat együtt hívnak.
febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
73%
Pár nap múlva már senki nem fog emlékezni erre az eseményre, annyira nem foglalkoznék vele, hogy ki jön el és ki nem.
febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
89%
Fix számú belépőd van igaz? Nekem ez volt a balhé alapja. Elhívtam a szüleim, a párom, a tesóm, de tesóm aktuális palija már nem fért bele a keretbe, főleg, hogy alig találkoztam vele. Persze kérhettem volam belépőt valakitől, akinek nem jönnek ennyien, de tesóm már az elején kiverte a balhét, hogy nem jön el, ha a pali nem jöhet. Akkora cirkuszt csinált, hogy nagyon összevesztünk, nem is beszéltünk a diplomaosztóig.
febr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
39%

Ha nincs a nővel semmi bajod, akkor miért kerülöd mint a pestist? 😅 Biztos megéri felrúgni a családi békét azzal, hogy megsértesz valakit akivel elméletileg semmi bajod? Ott a tömegben nem elfért volna papád mellett?

Valami hiányzik ebből a sztoriból.

febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
87%
Megmondod, hogy nincs hely. Nálunk covid nélkül is korlátozott volt. A tesómék sem jöhettek. Férjem, szüleim, nagymama. Ennyi. És megértette a család többi része.
febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
91%

Igazad van és ne hagyd hogy a hülye hisztijükkel zsaroljanak. Anyud is megéri a pénzét. Nem hogy a papát csitítaná még tovább gerjeszti a feszkót. A barátnő sem kapkod utánad ha nem találkoztok mikor mész hozzájuk.

Szóval igazad van. Ha akarnak jönnek ha nem akkor otthon maradnak.

febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Nem kerülöm, egyszerűen ha megyek látogatni a papámat és nincs ott mit csináljak? :D
febr. 2. 15:15
 8/52 anonim ***** válasza:
92%
Kit érdekelnek! Te azért menj el!
febr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
89%

Ja és csak annyira igazodj amennyire más is hozzád!


Felnőtt vagy nem?

Mert csak a gyerekeknek lehet megszabni mit csináljanak..

Nekik is csak egy darabig!

febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
32%
Alapvetően nagy bunkóság olyan embert egyedül meghívni akinek tudjuk, hogy van párja/szerelme. Én sem mennék el a párom nélkül sehova ha csak engem hívnánk meg.
febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!