Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan reagálnál, ha a gyereke...

Hogyan reagálnál, ha a gyereked elhívna az esküvőjére vagy diplomaosztójára, aztán az utolsó pillanatban kizárna?

Figyelt kérdés
nov. 25. 18:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%
Valaminek ott történnie kellett. A reakciót csak az előzmények ismeretében lehet megjósolni.
nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Mármint azzal a szándékkal, hogy kivágja onnan.
nov. 25. 18:19
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
DE mi az oka a rossz viszonynak?
nov. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%

Ha szándékosan ezért hívna, hogy utána majd, akkor beleállnék, és megcsinálnám a botrányt, legyen mindenkinek rossz napja.

De ha eleve sejteni lehetne, hogy van ilyen kimenet is a pakliban, el se mennék.

nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%

Ez így kicsinyes, hogy csak azért, hogy kivághassa onnan. Megkockáztatnám, hogy ilyet ép elméjű ember nem csinál.

Akkor ne is hívja meg, ennyi.

nov. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%

Ha látható ok nélkül teszi, azt hiszem kizárnám egy két dologból ezután én is.

Pl. örökség megfelelő része.

Egyébiránt "normál" viszonyok közt nem csinál ilyet senki, valami lehet a háttérben ha ez megtörténik.

nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%

Ok nélkül elképzelhetetlennek tartom.

Ha mégis megtörténik évekre tönkretenné a kapcsolatunkat. Egy esküvő esetében lehet egy életre megromlana a viszonyunk.

Gondoljatok bele milyen lenne egy ünnep, bármilyen családi esemény, kapcsolattartás azt követően, hogy pl. az esküvőn nem lehettél ott.

nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%

Ha idegen tenné ezt, egy darabig durciznék, bukná a nászajándékomat (bármit szántam neki, azt eladnám, vagy magam használnám fel), ha a gyerekem, na ott nagy gondok vannak...

Amúgy az esküvő és a diplomaosztó két nagyon különböző ünnep... A diplomának épelméjű ember minden esetben örül, legyen az szülő, házastárs, élettárs vagy egyszerű barátnő, az esküvőről ugyanez nem feltétlenül mondható ki ilyen kategorikusan (ugyanis ott nem kell teljesítményt nyújtani, ha pedig olyan a választott, akit a szüleid nem tartanak sokra, akkor nyilván nem örülnek.)


Szóval én a kettőt nem venném egy kalap alá.

nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%
Mi az, hogy "kizárna"? Hogyan valosulna az meg?
nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
Ez én sem értem. Meghív, majd amikor megjelensz elzavar vagy hogy kell ezt elképzelni?
nov. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!