Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Unokatestvérem beelőz az...

Unokatestvérem beelőz az esküvőmmel?

Figyelt kérdés

Idén nyáron, augusztus 31-én tartjuk az esküvőnket. A vőlegényem decemberben kért meg, és az egész család tud már az eljegyzésről és a dátumról is. A templomi szertartást vidéken tervezzük, mivel ott kereszteltek engem.

Nos a probléma. Van egy unokatestvérem, aki pár évvel idősebb nálam. Neki már volt egy eljegyzése, amit felbontott a vőlegénye, azóta elment szerintem egy kétségbeesett irányba. 2023 októberében jött össze egy nála 20 évvel idősebb, igen furcsa férfival. Amikor februárban bemutatta nekünk még szó sem volt eljegyzésről, viszont egy héttel később bejelentették az egész családnak, hogy kereken két héttel az én esküvőm előtt tartják az ő esküvőjüket ugyanazon a helyszínen. Nem tudom, jogos-e ezen ennyire kiborulnom? Kicsit úgy érzem, hogy be akart előzni és azon is elgondolkodtam, hogy emiatt a templomit mégsem tartom ugyanott.

Köszönöm ha elláttok pár jó tanáccsal!



febr. 27. 18:38
1 2 3 4
 1/32 babyboom567 ***** válasza:
74%

Mi van?Csak én nem értem,hogy mi köze van az ő esküvőjének a tiédhez?

Tényleg őszintén azt kívánom,hogy ettől nagyobb problémád ne legyen az életedben!

febr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
Neked mi a bajod?
febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
80%

Nem könnyű jótanácsot adni egy problémára, ami nem létezik.

Bocs, ha kötözködésnek tűnik, de leírnád kommentben, hogy egészen pontosan milyen hátrány, sérelem, kár ér, ha az lesz amit írtál?

febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
25%
Nyugi a tied jobb lesz meg szebb. Valószínűleg kapuzárási pánikja van hogy a tőle fiatalabb unokatesója is férjhez megy már ezért neki is gyorsan dobbantania kell. Neked több időd volt szervezkedni. Zavaró lesz hogy ugyanott fogja tartani meg egyébként bunkó is hogy tudott róla hogy az lesz a te helyszíned. De az övét fogják a tiedhez hasonlítani majd úgyhogy nyugi😉💅 És sok boldogságot előre is 💐
febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
79%
1/1 babyboom567 Gondolom az a problémája, hogy ha két esküvőre kell mennie a násznépnek, akkor a másodikra már nem is biztos, hogy annyian elmennek, vagy tudnak ugyanúgy pénzt adni, mert most ez a pénz egy kicsit most feleződik. Más okát annyira nem látom. Neki is szíve joga akkor és ott férjhez menni, mint neked és még az is lehet, hogy addíg még szét is mehetnek. 20 év korkülönbség rengeteg egy házasságban. A barátom most 56 a felesége 43 és már nagyon kiütközik köztük. Ahol ezt tudják kezelni, azok nagyon szerencsések.
febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
67%
Komolyan nem gondoljátok hogy rohadtul pofátlan a csaj? A kérdező már december óta tudatta mindenkivel hogy hol szeretné tartani és mikor az esküvőjét erre ő direkt elé rakatja az időpontot és ugyanoda. Nagyon gáz. Valószínűleg a kérdező szeretne egyetlen egyszer férjhez menni és azt jól csinálni. Erre jön valaki aki lenyúlja az ötletét. Ruhádat, tortádat, díszeket ne mutasd meg neki mert azt is le fogja másolni az biztos. Aztán meg kitalálja hogy ja hát az amúgy neki is tetszik és azt is felhasználja majd..
febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon szánalmas vagy.


Remélem, segítettem.

febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
86%

#6: ha egy rakás marhaságot belemagyaráznék, akkor én is gondolhatnék minden rosszat.

Csakhogy marhára nem derül ki miért pont egy heylre szervezkezdtek. Lehet, hogy mindkettőjük számára a fontos zserepe van a múltban? Lehet, hogy nincs egyszerűen a környéken közelebb hely, ahol ennyi ember meg lehet vendégelni? Lehet, hogy éppen az unokatestvér javasolta a Kérdezőnek a kedven helyét? Egy rakás lehetőség felmerül, sőt, olyan is, amiből valahol éppen a Kérdező jön ki rosszul.

febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
71%

Ja, hogy igazából nem is az esküvőd a lényeg, hanem a verseny, hogy ki lesz az első?!

Hát babám, te még nem vagy érett a házasságra.

febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
79%
Nyugi, te majd beelőzheted a válással. :D
febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!