Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Pofátlanság hogy az unokatestv...

Pofátlanság hogy az unokatestvérem konkrét listát adott arra hogy mit vegyünk ajándékba a babavárójára?

Figyelt kérdés

Éppen beszélgettünk a babavárója terveiről amikor megemlítette hogy át is küldi nekem a Google táblázatot, amiben minden vendég anonim módon kiválaszthatja hogy mit vesz meg a listából, hogy csak olyan dolgokat vegyen mindenki amire szükségük van , és nehogy véletlen valaki ugyanazt vegye mint a másik. Ezzel nem is lenne semmi baj, de minden választható ajándék 50 ezer felett van, és van olyan is ami nem is kapcsolódik a babához. Bankszámlaszám is megvan adva, hogy aki pénzt adna az majd a babakötvénybe adja bele amire gyűjtenek..

Csak szerintem pofátlanság? Én max 10 ezerért vettem volna játékokat. Meg annyira túl van játszva az egész ,17 ember lesz ott azért minek Google táblázatot csinálni?



nov. 24. 14:33
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
31%

Ez nem pofátlanság.

Így nem kap két ugyanazt, meg hülyeségeket.

A kisbabák körül fontos praktikumok szükségesek.

Ez arról szól, hogy ha ajándékozni akarod, akkor

mi az észszerű.

nov. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
62%
Igen pofátlanság! Csakazért sem azt vennék neki!
nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
67%
Filmekből, sorozatokból vették az ötletet. És igen, pofátlanság. Az egész babaváró erre van kihegyezve. Baj lenne, ha nem mennél el?
nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
84%

Babaváór?!


"10 ezerért vettem volna játékokat"


Na, látod!

Az újszülöttnek erre semmi szüksége.Kidobott pénz.


De egy rugdalózóra, egy babakádra, egy nagy karton pelenkára, stb, arra bizony van.


Amikor hozzánk jöttek megnézni a kisfiunkat, akkor felhívtak telefonon, hogy mire lenne szükségünk, mert emlékszik, hogy a sok hülyeség helyett jobban örült volna egy karton pelenkának.

nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, szerintem sokkal gázabb, amikor háromszor kapod meg ugyanazt a könyvet, két számmal nagyobb pulcsit, stb,mert a sok hülye képtelen megkérdezni, mit akarsz, vagy egyeztetni egymás között ;)
nov. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
98%
#1 Szerintem nem maga a lista a pofátlanság, hanem az, hogy a listán minden minimum ÖTVENEZER forint.
nov. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
1-es: maga a táblázat nem rossz ötlet, valóban azért, amiért írod, de abba tipikusan az apróságokat szokták beleírni, hiszen egy baráttól vagy unokatestvértől igenis pofátlanság 50 ezer forintos ajándékot elvárni. Kérdező: ha tényleg egy olcsóbb tétel sincs, akkor én mondjuk nem lennék szívbajos, rákérdeznék, hogy te ennél kisebb összeget szántál az ajándékra, vannak-e kevésbé drága kérések, ha nem, akkor pedig álljatok össze ketten-hárman és közösen vegyetek meg egy-egy nagyobb darabot (nálunk családban gyerek-karácsonyoztatás volt így, de ott meg volt beszéve előre, hogy egy nagyobb drága ajándék lesz, abba száll bele mindenki annyival, amennyit szán rá).
nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
94%
Úgy kezdődne, hogy megkérdi anyagilag mi fér bele.
nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nagyon személytelen egy listát írni. Én ajándékot szeret kapni, meglepetést amin meg tudok lepődni. Amire szükségem van azt megveszem. De lehet, hogy nincsenek abban a helyzetben, hogy megvegyék a babakádat. Az, hogy 50 ezer ft alatt nincs semmi, pofátlanság. Nincs minden emberek 50 ezer forintja arra, hogy ők felelőtlenül vállalnak gyereket és nem tudják beszerezni önerőből a baba cuccait. Lehet nem mennék el a helyedben és azt is megmondanám miért.
nov. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 Metionin ***** válasza:
99%
A lista nem hülyeség, mert úgy nem kap sok felesleges vackot meg ötször ugyanazt. Viszont annyi eszük lehetett volna, hogy mindenféle árkategóriából ír bele dolgokat, nonszensz elvárni, hogy mindenki minimum 50 ezret szánjon rá. Az még saját gyerek ajándékára is sok, nemhogy másvalaki babavárójára...
nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!