Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Unokatestvérem beelőz az...

Unokatestvérem beelőz az esküvőmmel?

Figyelt kérdés

Idén nyáron, augusztus 31-én tartjuk az esküvőnket. A vőlegényem decemberben kért meg, és az egész család tud már az eljegyzésről és a dátumról is. A templomi szertartást vidéken tervezzük, mivel ott kereszteltek engem.

Nos a probléma. Van egy unokatestvérem, aki pár évvel idősebb nálam. Neki már volt egy eljegyzése, amit felbontott a vőlegénye, azóta elment szerintem egy kétségbeesett irányba. 2023 októberében jött össze egy nála 20 évvel idősebb, igen furcsa férfival. Amikor februárban bemutatta nekünk még szó sem volt eljegyzésről, viszont egy héttel később bejelentették az egész családnak, hogy kereken két héttel az én esküvőm előtt tartják az ő esküvőjüket ugyanazon a helyszínen. Nem tudom, jogos-e ezen ennyire kiborulnom? Kicsit úgy érzem, hogy be akart előzni és azon is elgondolkodtam, hogy emiatt a templomit mégsem tartom ugyanott.

Köszönöm ha elláttok pár jó tanáccsal!



febr. 27. 18:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
78%
De most komolyan, ki nem szarja le? Hany eves vagy, 10? Mik ezek a kulcsszavak? Beeloz, szabotal? Istenem, az ovis gyerekem ertelmesebb ennel.
febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ez azok nagy részét is zavarná, akik itt most nagylelkűek. Ha nagyon zavar, menjetek máshova. De a legfontosabb, hogy ne irigyeld. 🙂
febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
72%

Megvetted a templomot is, vagy miért zavar más esküvője?

A tied célja a szereplés meg a pénzgyűjtés volt? Mert ha nem, akkor nem értem, miért versengsz.

febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
88%

Neked ezzel semmi dolgod kérdező.


Gondolom van vagy három ilyen helyszín a környéken, így azért nem nehéz ugyanoda szervezni a dolgot.

A ti dekorációtok a ti ízlésetek, az övék meg az övék. Úgyse lesz egyforma, ha nem kötöd az orrára nálad mi lesz.



Ez még nem az, mintha fehérben jelenne meg a ti lagzitokon. Ha meg ezt eljáttsza, majd a koszorúslány leönti véletlen vörösborral.



Nem tudhatod, lehet váradnós és azért most kelnek egybe.


Ha meg az unokatesó elsieti a házasságot, az az ő baja. Nekik kell ebben a kapcsolatban élnie, az esküvő az csak egy nap, a házasság meg nem.



A saját esküvőddel legyél elfoglalva. Ha ő versenyt akar futni minközben te ezt észre se veszed, azt az ő baja.

febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem erre ne parázz rá. Nem valtoztat semmin. A násznép jól kibulizza magát a 2 esküvőn, és ennyi. Nem biztos hogy direkt alakította így, az időpontok meg hogy a helyszín mikor szabad elég meghatarozó.
febr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon meglepődtem a komnenteken, azt gondoltam az köztudott hogy ha már van egy bejelentett lagzi, nem illik családon belül közel szervezni másikat, főleg nem ugyanoda.

Úgy látszik, csak én értem, hogy bunkó az unokatesód.

febr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
77%

#16: és most ezzel előrébb van a Kérdező?

Ő most annyit tehet, hogy ezen túllép, ami a legérettebb tanács lenne. Nem tudom, mire jó annyival letudni, hogy tényleg bunkó, nyugodtan idegesítse magát emiatt.


És nem tudom, mi a köztudott, számomra a legtermészetesebb reakció lenne az unokatestvérem boldogságának örülni.

febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
73%

Ezt mégis hogyan gondoltad? Azt hiszed hogy körülötted forog a világ? Hogy majd mindenki hozzád igazodik és azon a nyáron senki más nem tarthat esküvőt ott ahol te?

Képzeld, másnak is van élete, más is nyáron szeretne esküvőt és gondolom annak is megvan az oka, hogy miért ott. Az unokatestvéred valószínűleg magával és a párjával foglalkozik, valamint az ő leendő vendégseregével, nem pedig azzal, hogy minden hozzád hasonló, magát az univerzum középpontjának gondoló embernek megfeleljen.

febr. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező!


A családodban nem te körülötted forog a világ. Rajtad kívül mások is élik a életüket. Miért zavar téged hogy a másik két héttel hamarabb megy férjhez? Ez nem egy verseny.


Ha mégis vannak tekinted akkor nagyon sajnálom a párodat. Innen üzenem neki: "Menekülj a sárkánytól!"

febr. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
88%

Értem, hogy azt hiszed, ellopja a showt és téged fognak másolatként kezelni. De ne felejtsd el, hogy előbb kezdtétek, magatokért csináljátok, nem a násznép elkápráztatása a cél. Ha neked ott és bakkor jó, akkor úgy lesz. Még 1000 ember érezhet ugyanígy az esküvőd részleteivel kapcsolatban.

Ne beszélj a tervezés fázisairól, csak hogy nagyon szép lesz, ez megvan, azt eldöntöttétek, amaz lefoglalva. De konkrétan ne kezdj mutogatni és mesélni. Menyasszonyként ez is izgalmas része az esküvőnek, de ha félsz, hogy másolni kezdi, akkor tartsd meg magatoknak.

Az unokatesóról meg csak annyit, innen nézve bármi oka lehet 2 héttel előtted házasodni, bármelyik szolgáltató szabad időpontja korlátozhatja a választható napokat. Lehet terhes is. Vagy számukra jelent valamit az a nap. Vagy csak izgalmában eszébe sem jutott, mikor lesz a tiétek. Vagy akár le akar körözni, ez is lehet. De egyik sem a te dolgod, hanem az övé.

febr. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!