Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha Anyukám párját akivel...

Ha Anyukám párját akivel 10-éve van együtt és sokszor csalódtam benne nem bízok benne amit ki is érdemel , iszik és sokszor nincsen tekintettel arra hogy en nem szeretném hogy ezt lássa a Férjem családja ha nem hívnám meg apósom halotti Torjára ?

Figyelt kérdés
Érthető lenne ? Egyszerűen nem akarom még ezért is rosszul érezni magam , hogy jelenetet rendez , vagy nem úgy viselkedik. Ami persze nem biztos , de már annyit csalódtam hogy ezt egy ilyen fájdalmas helyzetben már nem tudnám elviselni .

márc. 12. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen érthetô.

Főleg a férjedre való tekintettel, de minden gyászoló rokonéra.

Így talán anyukád sem megy, de ez ne zavarjon.

A férjed az első ebben!

márc. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Darius- ***** válasza:
100%

Részvétem

Sajnálom. Ne hívd oda. Mások sem vakok, akik nem akarnak azok lenni. Így tudják ki ő.

márc. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Részedről érthető. Mondjuk fontosabb kérdés, hogy a férjed meg anyósod mit gondol? Mert attól, hogy neked xar a kapcsolatod vele, nekik még lehet jó. Emellett nem árt mérlegelni azt, amit az első írt, hogy eselyesen anyad se fog elmenni
márc. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell meghívni, ha nem akarod.
márc. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell meghívni, de majd nezd meg, hogy anyád erre hogy reagal. Mert majd a tahó ”párja” kezdi majd szekírozni, hogy bezzeg a lanyod nem hívott meg pedig en sose tévedtem, vele szemben sem, talpig úriember voltam” ha anyad kontráz, indul a cirkusz, tahó folytatja ”nem igaz, te hibad volt, ” nem akar belatni semmit.

Pedig hidd el, tudja pontosan hogy viselkedik, de ezek szerint annyira lenézi es gyulöli anyukadat, hogy égetni akarja mindenhol a képét ”úgyse az en csaladom” gondolja. Volt szerencsem ehhez a fajhoz.

Anyukadnak mar reg nem kene legyen ”élettársa”, mert ez a ferfi csak csúfolkodik vele

márc. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen érthető, nem kell meghívni, de anyádat sem. Ha anyád ezt tűri 10 éve, akkor semmivel sem jobb a semmirekellő pasijánál.
márc. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én anyámmal sem tartanám a kapcsolatot, és nem sz.métségből, hanem mert egy piással él együtt már tízéve, és 99%-ban amit az iszákos pasija mond, az a szent.


Az meg alap volna, hogy nem hívok meg egy alkoholistát egy halotti torra.

márc. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Anyád "párja" hivatalosan nem tagja a családnak, érzelmileg és erkölcsileg meg pláne nem az.
márc. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, meghívtad végül a torra?
ápr. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , nagyon sokat segítettetek. Bátorságot kaptam és nem hívtam el , és így volt jó. Persze temetés előtt természetesen anyám nem szépen reagált sőt úgy volt ahogy 5-ös anonim írta . És a párja is tett megjegyzést a dologra . De túl vagyunk rajta .
ápr. 29. 10:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!