Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehet tenni ilyenkor?

Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Rám üzent, az apai ági nagymamámnak a testvére, hogyha találkozik velem, nagyon kioszt .. ez meg is történt, kiabált velem, ordított mint a sakál, csúnyán obszcénul kezdett velem el beszélni, elkezdte mocskolni az anyámat, az anyai nagymamámat olyanokat mondott hogy haljanak meg, száradjon el az életük, ez mind azért mondta mert nem járok apai ági nagymamához és apámhoz mert ha oda megyek szidják mindig anyámat, meg az anyai nagyszüleimet, ! Nos ez a nő az apai nagymamám testvére nagyon csúnyán beszélt anyámékról, kiabált , mindennek elhoedta őket de engem is.. de nem mertem vissza szólni , mert a férje meg a fia elkapna engem az úton .. mit lehet tenni? Egyébként is miköze az én életemhez hogy beszélek e vagy nem a többi családtaggal ő nekem már nagyon távoli csak a mamám testvére... 23/F
márc. 14. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
"hogyha találkozik velem, nagyon kioszt" - Miért? Mit követtél el ellene?
márc. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Ez bantalmazas, mergezo karakterek. Buncselekmeny. Ennek tudataban muveljek. ;-)

Minek mesz oda? En biztos nem tennem ki magam ennek. Nem vagy koteles ezt hallgatni.

márc. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egész pontosan miért is találkozol vele?
márc. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Cigók vagytok???
márc. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bolt előtt találkoztam vele. Nem nem, vagyunk cigányok! Sajnos ez magyaroknál is előfordul.
márc. 14. 15:28
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Pedig a nagyi a szitkok alapján tipikus cigány.
márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Mi a fasztert erdekelne nagyszulom testvere? Annyira tavoli rokon. Foglalkozzon a sajat dolgaval.
márc. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még fel is pofoztam volna, ha velem kezd el a bolt előtt kiabálni, és nem érdekel kinek a kije.
márc. 15. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
LOL, én kiröhögtem volna azt ott hagyom úgy a második mondatnál.
márc. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!