Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Zavar a rendszeres rokoni...

Zavar a rendszeres rokoni látogatás van heti 3-4x. Mas is van így?

Figyelt kérdés
Jelen esetben sógornőm szomszedol heti többször nálunk hiába épp dolgozom engem nagyon zavar "nincs jobb dolga vagy én vagyok hulye?
márc. 25. 12:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%
Én nem engedném be. Minek jönne ilyen sűrűn? Amúgy is csak úgy fogadok bárkit, ha előre meg van beszélve, és fel vagyok rá készülve.
márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavart, a páromat is, úgyhogy mindenkinek meg lett mondva, hogy nálunk nincs átjáróház. Hívás nélkül senki se jöjjön, mert úgyse engedjük be. A nővérem piszkosul ráér, állandóan itt lenne, ha beengednénk.
márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég kiraktam volna, nem tudnék úgy dolgozni, hogy valaki elvárná, hogy közben szórakoztassam. Az meg pláne nem mehet a munka rovására, hogy a sógornőnek épp trécselni van kedve. Mondd meg neki udvariasan és határozottan, hogy neked nincs ennyi időd, havi pár alkalom esetleg belefér (és csak amikor időd van), de heti több semmiképp. És tartsd is be. Ha többször jönne, pláne hívatlanul, ne engedd be. Kénytelen lesz tudomásul venni.
márc. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy ő nem dolgozik? Neki nincs élete?
márc. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiszer zavarna, de szólnék is érte.
márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, mert nem engedem be.


Havi 1-2x oké, jöjjenek, annyi belefér - bár jobb szeretek nem nálunk, hanem pl egy cukrászdában összefutni, mert ott nem "felejti ott magát" - heti 4-5. Kizárt.


Az a baj, hogy képtelen vagy nemet mondani és leszrni, hogy ott áll a kapuban.

Álljon, az ő baja.

márc. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Annyi h akkor jönnek amikor dolgozok általában
márc. 27. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!