Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyek hogy eltudjam...

Mit tegyek hogy eltudjam viselni a sógornőmet?

Figyelt kérdés
21 vagyok, egyetemista. A vőlegényemmel lakok együtt, a sógornőmmel és annak vőlegényével(szintén egyetemisták). A sógornőm nagyon megnehezíti az életünket, mert elviselhetetlen személyiség. Olyan személy akinek rossz szót nem lehet mondani mert teljesen kiakad, elkezd ordibálni, sírni és csak azt hajtogatja hogy ő ilyen és fogadjuk el. Nagyon rendetlen, de iszonyú szinten, ő is és a vőlegénye is, de ez még nem lenne baj ha lehetne róla beszélni vele. Az apja szerint idegbeteg és ne mondjunk neki semmit mert úgy sincs értelme. A tegnap már nem bírtam és összevesztünk, utána kértem hogy beszéljük meg higgadtan, de nem akarta, mint egy toporzékoló gyerek. A lényeg hogy nem vagyunk olyan helyzetben hogy szétköltözhessünk, de az idegeink már a plafonon vannak, ráadásul ebben az évben vizsgázom és tényleg teljesen kikészülök. Próbáltam nem figyelni rá de tényleg lehetetlen, hiszen a legjobb barátnője is befejezte vele mert már ő se bírta.

2012. jan. 17. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj minél többet a lakáson kívül tölteni, vagy legalább ne vele egy légtérben. Indulj el korán az egyetemre, ott is meg tudod enni a szendvicsedet, és termoszban szintén felhörpintheted a teát. Nem tudom meddig vannak óráid, de utána próbálj meg a könyvtárban lenni. Tanulj, jegyzetelj, csináld a dolgod. Este egy gyors bevásárlás a vacsihoz valami közeli boltban, legalább telik az idő. Majd menj haza, üsd össze gyorsan. Vonuljatok be a szobába, ott is lehet enni. A mosatlant meg majd elmosod reggel, vagy vmikor amikor nem téblábol ott a lány. És maradjatok bennt, tanuljatok a szobátokban jó sokáig. Este, meg mikor hallod, hogy már ők is bementek akkor irány a zuhany.

Elköltözés miért nem? Nem tudnátok elmenni valami olcsó albiba. Akár olyanba, ahol már vannak más diákok is, és lakótársakat keresnek? Vagy legvégső esetben egy főbérlős albiba? Az is jobb, mint, hogy kikészítsenek.

A szerencséd az, hogy az apja is elismeri, hogy dilis a leányzó. Vőlegényed h vélekedik a tesójáról?

Sok sikert! Remélem valami beválik!:)

2012. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagy köteles elviselni.Nehogy már te költözz el.Rakd ki a lakásból.Indok,nem lehet vele együtt lakni.Ha többen laktok együtt,akkor alkalmazkodni kellene egymáshoz.
2012. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én levegőnek nézném,és úgy kezelném,mintha a világon sem volna.Köszönésen kívül nulla kommunikáció,elkerülni,korán elmenni hazulról,későn hazaérni,és a vőlegényeddel minél többet elmászkálni otthonról.
2012. jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Alig vannak óráim, ebben az évben igazából csak az államvizsga számít. A vőlegényemmel meg nem tudunk kimozdulni sokat mert egész nap az egyetemen van, este meg már nagyon fáradt.A lány nem téblábol a konyhában, szinte soha nem főz, mi főztünk egy jó darabig rájuk, aztán elegünk lett és megmondtuk hogy ennek vége.Ezért is megsértődött. Minden este összetakarítok, főzés közben és reggelre disznóól a konyha, amivel járnak ott hagyják, a pizzás dobozokat nem a szemetesbe hanem a szekrény mögé rakják és az üres flakonokat felsorakoztatják a konyhában, nem dobják ki. A fürdőben, zuhanyzás után mindig vizes a szőnyeg mert nem törlik fel maguk után. Korábban már laktunk vele de szétköltöztünk, aztán megismerkedett a vőlegényével(akit amúgy nagyon bírunk, persze ő is lusta, de nem pszichopata) és azt hittük egy ilyen változás biztos jó hatással van rá.Hát nagyot tévedtünk, olyan is volt már hogy a szemünk láttára megpofozta a barátját mert az megsértette egy egyáltalán nem durva viccel. Ráadásul azért hogy az apja ne keljen fizetnie az én vőlegényemnek és neki is külön az albérletet, úgy gondoltuk hogy jó ötlet lenne összeállni. Most már nem tehetjük meg az apjával hogy ismét külön mennyünk. Amúgy a vőlegényem se bírja elviselni, de az apjuk lelkész, úgyhogy ellehet képzelni hogy a családban ritka a veszekedés. Lehet erre nincs megfelelő megoldás, várnom kell amíg jobb idők jönnek. Talán az is sokat segített hogy egyszerűen elmesélhettem a problémámat. Köszönöm a hozzászólásokat!
2012. jan. 18. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!