Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz ügy! A bátyám csalja a...

Nehéz ügy! A bátyám csalja a feleségét, mit tegyek szeretem a testvéremet de a sogornőmet is! Mit tehetnék? Van gyerekük is már nem szeretném ha széjjel robbana a család

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg nehéz ügy. Két tűz között. Nem is tudom mit tennék. Én is tudom valakiről, hogy évek óta átveri a férjét, de eddig nem szóltam, mert a csaj nem rokonom. Majd lebukik magától. De fura egy érzés, hogy bármikor elmondhatnám annak a felszarvazott pasinak.

Még egyelőre ne tegyél semmilyen elhamarkodott lépést. De mivel a tesód, vele simán beszélhetsz..hogy tudod mi a helyzet és nagyon szereted őket, nem szeretnéd, ha szétmennének. Gondolja át mit tesz és ha úgy dönt, abbahagyja azzal a másik nővel a viszonyt, akkor nem mondod el a sógornődnek.

2010. ápr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a bátyámmal beszélnék először.
2010. ápr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A bátyóval beszélj, mert ha a sógornőddel beszélsz nem biztos hogy elhiszi neked. Tudod milyen egy csalfa férj, ugyis kimagyarázza magát, meg teszi a szépet a feleségének.
2010. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem szabad beleavatkozni és megkavarni az életüket. Nem írom le mi a véleményem a hűtlen férjekről, de 1x úgyis lebukik. Egyébként az tudod, hogy miért csalja? Van vmi konkrét oka?
2010. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg nehéz dolog, de próbálj meg beszélni a bátyáddal őszintén.Hallgasd végig,kérd meg, hogy gondolkozzon el a dolgokon.

A felesége tudja, hogy megcsalja?

Valami nincs rendben köztük?

Szép tőled, hogy próbálod megőrizni a családi békét, és szem előtt tartod a gyerekek sorsát is.

Egy próbát megér, de ha a tesód a saját feje után megy felrúgva ezzel a családi békét, akkor nem nagyon tehetsz semmit, és jobb ha kimaradsz a dolgokból!

Remélem eredményre vezet a beszélgetésetek, és jobb belátásra bírod a bátyád!

2010. ápr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Voltam ugyanígy. A megoldás a mi esetünkben: mondja el ő az asszonynak, miután lezárta azt a másik kapcsolatot, különben én mondom el.
2010. ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

jó hát a csaj nem egy tip top háziasszony!

És tudom hogy tesóm nézeteit észresem veszi azzal foglalkozik hogy a legdivatosabb cucckat hordja!Meg tesóm pucolgatja a hütőt és tudom hogy ezt tesóm nem szereti!De nem szabadna hogy megcsalja akkor inkább hagyná ott!

2010. ápr. 7. 13:20
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
egy jó nagy pofont a bátyádnak, hogy észhez térjen.
2010. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
..vagy mind a kettőnek :P
2010. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ebből ki kellene maradnod....


Nekem is megvan a véleményem az olyan pasikról, akik "higanyszindrómában" szenvednek (azaz minden lyukba befolynak :))) és szívem szerint tökön rúgnám, vagy ilyen esetben mindig levágnék az "ékszerükből" 1-1 cm-t, szerintem hamar rájönnének hogy nem helyes....


Meg hát, hogy van képük mással henteregni, miközben otthon a család, és van még képe "jó pofizni" az asszonnyal, gusztustalan...ha már volt "pofája" hogy megcsalja a feleségét, akkor ahhoz is legyen hogy elé áll és bevallja... bár ezt előtte kellett volna, hogy "szivi. nézd már a kapcsolatunk nem olyan, mint amilyen volt...szakítsunk, váljunk..stb"


Azért sem kellene belefolynod -szerintem - mert:

1. Tesódnak kell elvinnie a balhét, nehogy az legyen, hogy miattad ment szét a család... érted ügye mire gondolok? A sógornőd lehet hogy ezt vágná a fejedhez: "amit nem lát a szem, nem fáj a szívnek...ha nem szóltál volna, még mindig boldog - ugyanakkor tudatlan - családban élnénk...stb

2. Nem tudhatod, hogy tud-e erről a sógornőd, lehet hogy csak egy alkalmas pillanatot vár, hogy lebuktathassa, és ezzel a tetteddel áthúzhatod a számításait

3. Nem tudhatod, hogy miben állapodtak meg, lehet hogy nyitott házasságban élnek...

4.Nagy valószínűséggel te lennél a gonosz, tudod a rossz hírek hozóját mindig "lelövik", lehet te lennél a család fekete báránya...

5. Lehet hogy csak egy kolléganője volt...


Még annyit, hogyha a tesód magának ilyen csajszit választott, és összehoztak már gyerekeket, akkor "egyék is meg amit főztek" ... lehet hogy a tesód, csak egy alkalmat akar keresni arra hogy kidobja a felesége, hogy újra szabad lehessen...


Hát,kb ennyi.

2010. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!