Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek ennek van értelme?...

Szerintetek ennek van értelme? A nagynéném nem hajlandó levágni magának a körmeit, se a kezén, se a lábán, csak a pedikűrös vághatja le.

Figyelt kérdés
Van két kicsi gyereke, nekik sem vágja le, inkább elviszi őket. Kérdeztem, hogy miért, azt mondja hogy undorodik a körömtől. Na de, a sajátjától? Meg a gyerekeitől?

2012. jún. 14. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Ez miért is probléma?
2012. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, az neked miért okoz gondot?

Az én főnököm nem mos otthon hajat,mindig fodrászhoz megy,hetente háromszor. Akkor ez most gond?

2012. jún. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem gond, csak együtt dolgozunk, és egész nap panaszkodik, hogy mennyire nincs pénze. Amit már nagyon unok hallgatni, főleg hogy hetente egyszer több ezer forintot hagy a pedikűrösnél.

Én ha azt mondom nincsen pénzem, tényleg nincs, és nem panaszkodom megállás nélkül.

2012. jún. 14. 15:14
 4/4 zokniszörny ***** válasza:
100%

Vannak ilyen emberek, akik panaszkodóbbak. Nekem is van egy barátom, aki állandóan sír, hogy nincs pénze, közben meg hol Amerikába megy nyaralni, hol új ájfónt vesz magának. Én se szeretem az ilyet, és engem is rohadtul bosszant, miközben mi a párommal egy horvát nyaralásra sem tudtuk összeszedni a pénzt. Úgyhogy amikor ez a bizonyos barátom panaszkodni kezd, vagy csak hümmögök rá valamit, vagy gyorsan másra terelem a beszélgetést.


Az meg, hogy undorodik a körmöktől, hát Istenem.

2012. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!