Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem működik a szex, mégis ő a...

Nem működik a szex, mégis ő a nagy szerelem. Van így értelme?

Figyelt kérdés

3,5 éve vagyunk együtt, nagyon jól megvagyunk, sosem veszekszünk, még csak nézeteltérés sincs köztünk. Az elején minden működött szex terén, kb 1-1,5 éve romlott meg. Az előjáték jó, élvezem is, de maga az aktus része rossz. Alig lök párat, és orgazmusközeli állapotba jut. Orálnál viszont nincs ilyen "veszély". Ez nagyon rossz számomra, mert én meg kielégületlen maradok. Tudom, hogy szeret, és nem azért történik ez, mert nem szeretne.

Próbáltunk pózt váltani, de akkor is pár lökés után elmenne...

Próbáltuk megbeszélni, de látom, rajta, hogy bántja a dolog, hogy nekem ezzel csalódást okoz. De én ennek ellenére is szeretem, hiszen egymás számára a nagy Ő vagyunk.

Mit tehetnék/tehetnénk? Hosszútávon ez működne vagy változna?


2012. máj. 29. 10:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
ha csak ennyi a gond, akkor ez orbosolható. Ciki nem ciki beshéljetek, figyeljen oda, te is rá, pihizzetek, nem kell kapkodni és megoldódik.
2012. máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk változott. Szerencsére javult a helyzet.:)

Persze még most is előfordul, hogy túl gyorsan megy el.

Olvasgassatok együtt "szakkönyveket". Vannak gyakorlati tanácsok is benne.

2012. máj. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
már beszéltünk róla sokszor, és látom rajta, hogy tényleg bántja a dolog... figyelünk egymásra közben is, de szerintem annyira akar bizonyítani, hogy fordítva sül el a dolog...
2012. máj. 29. 10:38
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem. az elején ment, most meg nem? pedig fordítva kellene lennie! Tényleg tanulmányozzatok szakkönyveket, vagy előtte elégítse ki magát aztán másodikra már tovább bírja.
2012. máj. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

De mi változhatott, ami miatt korábban még működött, most meg már nem?


Szerintem légy türelemmel, megoldódhat a dolog.

2012. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
ESZO c. könyvet olvassátok el! Amúgy meg tuti van valami lelki háttere a dolognak!
2012. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

nem tudom, mi változhatott. mondom, megvagyunk nagyon jól, sosem veszekszünk, még csak nézeteltérés sincs köztünk. teljes lelki béke és harmónia van. eljegyzés, házasság, közös otthon, gyerekek a terv, aug-ban közös nyaralás... nem hiszem, hogy ezek közül valamelyik is frusztrálná, hiszen ő is akarja.

nem tudom, mi az, ami nyomja a lelkét, sokat beszélgetünk, nem azt veszem ki a szavaiból, hogy lelki gondja lenne.

ESZO - utánanézek, hol szerezhető be :)


köszönöm az eddigi válaszokat :) aki még tud megoldást, ötletet, tanácsot, szívesen fogadom :)

2012. máj. 29. 11:41
 8/22 anonim ***** válasza:
57%
1x-2x elégítsd ki kézzel, szájjal és utána tovább fogja bírni. Vagy ha Ő is olyan, h neki 1x élvezni elég (mi ilyenek vagyunk) akkor vannak ezek a műszerszámok amivel utána Téged ki tud elégíteni. Vagy doki!
2012. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha lelki problémái lennének akkor nem menne el szerintem.
2012. máj. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy túl ritkán van szex köztetek és az miatt megy el gyorsan? Mert ha legalább 2 naponta lenne akkor más lenne a helyzet mert bele szokna és nem megy el olyan hamar.Együtt éltek?
2012. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!