Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti is éreztétek már, hogy...

Ti is éreztétek már, hogy családtagjaitok kétarcúak veletek szemben?

Figyelt kérdés

Nagynéném és a férje, úgy érzem, hogy csak azért "jópofizik" velem meg anyával, hogy nagyival ne legyen konfliktusuk... ugy érzem, hogy amint meghal nagyi, ránk se fognak bagózni...

Nagynéném férje tud pénzt csinálni és nagynéném egója is az egekbe szökött az utobbi években... Mi anyával szegényebbek vagyunk tőlük sokkal és ugy érzem lenéznek minket... De hogy miért is nem bízom nagynénémben: Valahányszor megígért valamit, azt továbbadta mindig nagyinak, nagyit meg megeskette, hogy nehogy elárulja hogy tud rola.. persze nagyi nem tudtam leplezni sosem és észrevettem mindig, hogy már ő is tud arrol, amit nénémnek mondtam bizalmasan...

A másik dolog.. folyton kibeszéli nekünk néném a férjét, szidja folyton, már a válást is szobahozta, ehhez képest nekem mindig ugy tűnik hogy jol elvannak a férjével, működik köztük a testbeszéd, összenéznek gyakran, sutyorognak a másik szobában és azt is pontosan tudom hogy nemcsak minket hanem nagyit is kibeszéli a férjével...

Összgezve: kibeszél mindenkit mindenkivel negatív értelemben... hogy bízhatnék benne ezek után?

számomra ez végtelenül visszataszító viselkedés...

Tavaly például kiderült öcsémről, hogy meleg... én régóta tudtam öcsémről meg anya is, de sosem árultam el másnak... öcsém viszont elkövette azt a hibát hogy egy barátjának elmondta hogy meleg, persze ekkor még nem tudta hogy az illető ismeri nénéméket is.. a lényeg az, hogy az illető is meleg és bevallotta magárol nénémék előtt is, és arra is utalt, hogy az én öcsémet is ismeri és milyen kicsi a világ.. nagynéném rájött hogy öcsém is meleg, és nem velem beszélte meg vagy öcsémmel, hanem nagyinak mondta el... azaz hátba támadott minket..,amihez nem volt joga.... ugy jöttünk rá hogy nagyi megtudta, hogy nagyi meg továbbadta anyának, aki persze megvédte öcsémet, hogy nagynéném téved... azóta a családban nem kerül sosem szoba hogy öcsém meleg-e, de nekem ebből a szarkavarásból már annyira elegem van, hogy senkiben sem bízhatok meg a családban.. elsősorban nénémben nem...kétszínű...



2012. júl. 3. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez időrablás. Minden családban vannak ilyenek, nem kell nekik semmit elmondani, és kész.
2012. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez elég gyakori eset. Én nem szeretem a pletykás embereket. Tanuljatok az esetből, és ezentúl ne mondjatok el semmit magatokról. Attól, hogy a nagynénéd hülye, még vannak szerintem olyan családtagjaid, akikben megbízhatsz. Az én nagynéném is hülye, mégsincs hatással az életemre, mert nem foglalkozok és nem beszélek vele.
2012. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is szokott lenni veszekedés..és köztünk is van h utálják egymást ez sajnos előfordul...

Szerintem ne foglalkozz vele..tudom h nehéz és rossz...de nemhiszem ha beszélnél vele akkor emegváltozna -.-

2012. júl. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!