Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy, hogy azt...

Jártatok már úgy, hogy azt éreztétek a párotokkal kapcsolatban, hogy "leesett rólam a rózsaszín napszemüveg" és már mintha nem az az ember lenne mellettetek aki eddig volt?

Figyelt kérdés
(közel 20 éve vagyunk együtt, van egy majd' 3 éves kislányunk, aki születése óta sokkal türelmetlenebbek lettünk egymással, a gyerek van kizárólagos középpontban)
2012. máj. 29. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Nekem sosem volt a szememen rózsaszín szemüveg. Sosem néztem másképp a páromra, mint most. Engem nem tudnának úgy elvakítani az érzelmek, hogy ne lássak tisztán, így sosem ért csalósás vele kapcsolatban.
2012. máj. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Sokszor volt.De inkább az volt a jellemző,hogy a kapcsolat vége felé megbolondultak,hirtelen irányváltás vagy viselkedési zavar,ilyenkor mindig megdöbbentem.
2012. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a kislány miatt is van, akkor passzoljátok le kicsit. Ti is pihenhettek néha + neki is jobb hosszú távon ha ti helyre tudjátok tenni magatokat.
2012. máj. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!