Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan beszéljem le az unokate...

Hogyan beszéljem le az unokatestvéremet erről?

Figyelt kérdés

A unokatesómat zepter bemutatóra hívták. És bár a huszas évei közepén jár, mégis az orránál fogva lehet vezetni, amit mondanak neki megcsinálja. Tehát mivel hívták ezért gondolkodás nélkül megy is. Két dolog miatt aggódok: egyrészt vásárlásmániás és hogy megvetetnek vele valamit bár ami miatt még jobban aggódok, hogy beszervezik őt ügynöknek. Nagyon nagyon manipulálható és ha csettintenek neki akkor tuti hogy elmegy házalni.

Mit tehetnék? Aggódok is érte egyrészt, másrészt egy kicsit mérges is vagyok, hogy tényleg arra megy amerre a szél fújja. Próbáltam vele beszélni, igaz az ügynökösködés részig nem jutottunk el. Felhozhatom újra? Vagy hagyjam hogy hadd tanuljon a saját kárából? Csak utána meg ha csalódik akkor az én vállamon sír, és már nekem kellett kétszer kihoznom a depresszióból is. Az utóbbiból hónapok kellett hogy kijöjjön.

Mit csináljak? :S



2012. okt. 3. 06:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen típusú ember ilyen is marad, kár a gőzért. Ilyennek született. Igen arra fog mindig menni, amerre a szél fújja. Még mindig jobb az ügynökösködés, mint belekeveredjen olyan csoportban, ahol drogfutárnak használják, mert ha szépen beszélnek hozzá, arra is hajlandó. Csak szépen nyugodtan kell hozzá beszélni, meggyőzhető
2012. okt. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig számoltsd ki vele (vagy ha az nem megy, akkor számold ki neki), hogy hány óra munkával mennyit nyert - vagy rosszabb esetben mennyit vesztett. Szerintem a számok meggyőzik őt is.
2012. okt. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk ezek jó termékek, ha valamire rábeszélik, nem fog csalódni. Ha meg beszervezik, akkor legalább kipróbálja magát. Én máshol vagyok "terméktanácsadó", és jól érzem magam. Az a fontos, hogy anyagi kötelezettséget az esetleges termékvásárláson kívül ne vállaljon. Ha ennyire félted, menj vele a bemutatóra. Nekem mondjuk az AMC edény jobban tetszik.
2012. okt. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintetek az segítene ha nyugodtan leülnék vele és elmagyarázom neki? Csak attól félek hogy hiába érti meg, a bemutatón úgy is beszervezik, mert nem szeret nemet mondani semmire.

Telik az idő és nem tudom hogy beszéljek vele :S

2012. okt. 3. 08:35
 5/5 anonim ***** válasza:
2-3 órás amire megy,menj vele te is (voltam ilyenen,nem mondják hogy nem mehetsz,csak örülnek hogy +1 fő)
2012. okt. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!