Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan béküljek ki az unokates...

Hogyan béküljek ki az unokatesómmal?

Figyelt kérdés
az unokatesóm (anyu öccsének a lánya) valamiért nem szól hozzám. Igazából anyu, az öccse és a mamájuk (az én nagyim) vesztek össze, illetve anyu öccse mindenkivel. Valószínüleg az uncsitesómat mindig azzal etették, hogy bezzeg az unokatesód okos/szép/kedves/segítőkész stb., pedig ő is okos: mint pl, amikor letettem a nyelvvizsgát, őt azzal szivatták, h ,,csak" egy egyszerű országos franciaversenyen lett 5. Nagyon szeretnék vele kibékülni, de nem tudom hogyan. Beszélni nem lehet vele, mert a) besértődik b) szarik rá c) nem akarok én szaladni utána, hogy hátha méltóztatik megbocsátani. Tipp? 14/L

2012. okt. 4. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

"nem akarok én szaladni utána, hogy hátha méltóztatik megbocsátani"

mi a kérdés? :D

2012. okt. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasonló korúak voltunk az unokatesómmal, mint most ti, mikor ő megharagudott valami marhaság miatt, én is próbáltam vele kibékülni, de a reakció ugyanez volt. Végül nem érdekelt, nem kerestem. Volt, hogy elmentünk hozzájuk, akkor se szólt hozzám. Fél év után zokogva odajött hozzám és úgy kért bocsánatot azért, amiért így viselkedett. Utána kiderült, hogy már hetek óta megbánta, csak makacs volt, közben meg otthon egyfolytában sírt, csak az anyja nem akart közbeavatkozni, úgy volt vele, majd megoldja a lánya.

Nem tudom, mennyit segített a történetem, remélem hasznát veszed.

2012. okt. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
arra gondoltam, h hogy tudnék pl közeledni hozzá, beszélgetést kezdeményezni, de nem ez a : pobléma van beszéljük meg-stílus, csak úgy, bármiről...érdemes még egyáltalán? :(
2012. okt. 4. 18:16
 4/4 A kérdező kommentje:
2. nagyon jó látni h nem csak nekem van ilyen gondom :) reménykedem h mi is kibékülünk
2012. okt. 4. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!