Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik a családom, hogyan...

Hiányzik a családom, hogyan béküljek ki velük?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 8 hónapos terhes. A barátom megkapta az anyukája lakását, most itt élünk már 3 hónapja (csak ketten, mivel az anyja 2,5 hónapja költözött le vidékre), mivel engem kidobtak otthonról. Nagyon hiányzik a régi ház. Főleg, hogy világéletemben kertes házban laktam, 2 kutyával, 3 cicával, őket nem hozhattam magammal a panelbe. Vagyis hát a saját cicámat hoztam, őt imádom a legjobban a 3 közül.

Hiányzik a családom is, nem is beszéltem velük mióta ideköltöztem. Nem keresnek, én keresem őket, de nem veszik fel a telefont, vagy kinyomják...

3 hónap alatt azért megbékélhettek volna, de hát nem jött össze.. Örökké haragudni fognak?


Szerintetek? Hogyan enyhítsek a "honvágyamon"?


17/L


2012. máj. 20. 11:51
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

ráadásul annyira nem szeretem ezt a panellakást, kicsi is, meg egy szinten van ugye minden, a nyuszim se tud sokat ugrálni... Régen naponta kint volt a kertben 1-1 órát, most meg a Margitszigetre le kell utaznunk, hogy ezt megkaphassa..

Utálok itt lakni, de legalább van hol.. :(

2012. máj. 20. 11:52
 2/17 anonim ***** válasza:
Más 17 éves összetenné a két kezét, hogy van hol laknia, és nem egy albérletbe kell megszülnie a gyerekét. A szüleid meg talán a baba érkezése után megbékélnek veled is. Küldjél nekik értesítést, hogy megszületett. Ha kisfiú lesz, kaphatná apukád nevét második névnek, ugyan így, ha kislány lesz, anyukádét. Talán ez is hozzá fog járulni ahhoz, hogy megbocsássanak neked.
2012. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Azért dobtak ki,mert terhes vagy?Vagy miért?

Én 2 éve nem láttam a szüleimet, nem vagyok rá büszke..

Csúnyán összevesztünk,párom nem is említi őket.Ők maguktól nem jelentkeztek, de én kerestem őket..Azóta napi szinten beszélünk telefonon, nem egy városban élünk.Nekem is hiányoznak.

2012. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jó, hogy van hol lakni, de nagyon visszavágyok a kertes házba.. Szörnyű panelba lakni..
2012. máj. 20. 12:03
 5/17 A kérdező kommentje:
Amikor elmondtam, hogy terhes vagyok, és megtartjuk, akkor mondták, hogy jó, akkor csomagoljak. Akkor nem volt hol lakni, szóval meg kellett várni, amíg barátom anyukája elköltözik, mert sokan lettünk volna. De nem bírta a szüleim várni, így összepakolták a holmimat, és arra keltem, hogy ott vár az ajtó előtt 3 bőrönd...
2012. máj. 20. 12:04
 6/17 A kérdező kommentje:

amúgy a szobám tiszta üres, minden tárgyamat el kellett hoznom.

Utoljára 3 hete voltam otthon, az ágyamat kellett elhozatni. Szétszerelték, és tényleg semmi nincs a szobámban, csak a szőnyeg.

Hozzám sem szóltak...

2012. máj. 20. 12:06
 7/17 anonim ***** válasza:

Azért ez sem szép dolog tőlük..Én ezt soha nem tudnám megtenni a gyerekemmel.

1.vagyok

2012. máj. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 bdavid0815 ***** válasza:

Furcsán hangzik, de hagyd a szüleidet. Azt tesznek amit akarnak. Szerintem ne keresd őket ha így áll a helyzet. A szülő az szülő. Ők vannak érted és nem fordítva. Ha nem keres akkor nincs rád szükségük.


Fogadd el hogy már új családod van. 3 tagú. Anyukádék meg majd ha kíváncsiak lesznek keresni fognak.


Légy nyitott erre.

2012. máj. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De képtelen vagyok elfogadni.. :(
2012. máj. 20. 12:12
 10/17 bdavid0815 ***** válasza:
Pedig el kell. Nem erőltetheted rájuk az akaratodat.
2012. máj. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!