Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Akkor engem most kihasznált...

Akkor engem most kihasznált és átvágta a fejemet az unokatesóm, akire úgy néztem, mintha a testvérem lenne? :" (

Figyelt kérdés
Van egy unokatesóm, akire úgy tekintek, mintha a testvérem lenne. Nekem mondta el a titkait, meg sok mindent megosztott elem. És egyszer csak azt látom, hogy nem látom sem a kiírásait, sem a fényképeit Facebookon. Meg nem tudom megkeresni Facebookon, a találatban nem lehet látni. Ez nekem nagyon gyanús lett és mondtam neki, hogy nem látom Facebookon, azt mondta, hogy ő sem lát engem. Ma voltam Orosházán a Tisza Kálmán Közoktatási Intézménybe, mert nyílt nap volt, és ő is ott volt a barátnőjével. Csak köszöntünk egymásnak és kész. Meg mostanában, ha ott vagyok náluk, akkor nem beszélünk, csak egy kicsit, mert legtöbbször a barátnőjével csavarog. Anyukám is volt velem a nyílt napon és kérdezte, hogy miért nem beszélek vele. Én azt mondtam minek, úgy se hiányzom neki, aki nem keres, annak nem hiányzom. :"( Anyukám meg látja unokatesómat Facebookon, azt mondta, hogy biztos letiltott Facebookról. Ez engem nagyon elkeserít. :"( Akkor most átvágta a fejemet? :"( 14/L

2012. nov. 16. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát át.

Ha nagyon zavar akkor beszélj vele, azért csak nem ok nélkül, tudd meg, hogy miért viselkedik veled így.

Mellesleg, akivel 13-14 éves korodban még esetleg jól kijöttél, lehet hogy később egyáltalán nem fogsz. Most fejlődik ki mind a kettőtök igazi felnőtt személyisége, nem biztos, hogy továbbra is passzolni fogtok sok dologban, és lehet, hogy nem lesztek már olyan közeli kapcsolatban mint voltatok. Ez nem is baj, majd találsz magad mellé való barátokat.

2012. nov. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Az unokatesó fiú vagy lány? Mert ha fiú, és a barátnője az barátNŐ, akkor, lehet féltékeny rád a csaj, és ez van az egész mögött. Meg ha embernek új kapcsolata, vagy akár csak haverja van, hajlamos elhanyagolni a régieket. Ez sajnos tahóság, de mindennapos.

Egy jó tanács, kicsilány: ez egy anonim oldal, nem tudom, mennyire szeretnél a névtelenségben, lenyomozhatatlanságban maradni, de nem csinálod vmi jól. Kint van a neved, és helyek, helyszínek is, ami alapján beazonosítható vagy. Ez persze nem egy olyan kérdés, aminél nagy hátrány érhet, ha kiderül, ki vagy, de talán mást is fog kérdezni... Szóval csak óvatosan ;)

2012. nov. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a hasznos választ! :) De akkor is nagyon fáj! :"( Én biztos nem fogom tőle megkérdezni, hogy miért viselkedik így velem. Anyukám azt mondta, hogy kisebb korunkba is így volt, ő le se szart engem, én meg ragaszkodtam hozzá. :"( Nem is értem miért ragaszkodom hozzá ennyire. :"(
2012. nov. 16. 12:12
 4/10 A kérdező kommentje:
Lány az unokatesóm. Értem. Köszi a választ! Hogy érted hogy azonosítható vagyok az oldalon?? Hiszen fontos adatokat nem adtam meg ezen az oldalon.
2012. nov. 16. 12:14
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem is át lettél vágva sajnos. Jobban volt, amíg nem volt jobb, addig jó voltál te is. Sajnálom, figyelj rá, hogy a jövőben ne hagyd magad megtéveszteni.


25/N

2012. nov. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lett egy barátnője, akivel tök jól elvan, te meg "csak" egy rokon vagy. Addig jó voltál, míg nem volt más.
2012. nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem. Anyukám is azt mondta, hogy túlságosan befolyásolható vagyok. :( Megpróbálok erre a jövőben odafigyelni. Köszönöm az eddigi értelmes válaszokat! :)
2012. nov. 16. 12:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát átvágott.


De most komolyan, ennyire naiv vagy? Hogy-hogy nem érted, milyen fontos adat? A neved Németh Regina, 14 éves vagy, november tizenhatodikán Orosházán a a TKKI-ben voltál nyílt napon anyukáddal... Ennél többet szinte meg sem athatnál, max. a telefonszámod kéne, de aki csak félig is ismer, az egyből tudja ki vagy.

2012. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor törlöm a kérdést.
2012. nov. 30. 18:04
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ennyire naiv vagyok, túlságosan hiszékeny vagyok. :/ De sajnos nem tehetek róla és nem tudok ellene mit csinálni. :/
2012. nov. 30. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!