Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az unokanővérem lenyomta a...

Az unokanővérem lenyomta a nővéremet, és most azt hiszi, hogy erősebb a nővéremnél?

Figyelt kérdés
Az unokanővérem szkanderozott a nővéremmel, és lenyomta (amúgy még egy csaj sem nyomta le a nővéremet, szóval a suliba is mindig győzött), és most elkezdett dirigálni, meg parancsolgatni pláne nekem, de a nővéremnek is beszólogat. Amúgy a nővérem mindig ilyen védelmező típus, nem hagyja hogy más beszólogasson, se nekem se neki. Ezért volt a szkander is mert az unokanővéremre rá mert szólni, hogy ne ugráltasson már. Mert folyamatosan dirigálni akar mindenkinek. Mondjuk hála istennek nem találkozunk sokat mert messze lakik, de ilyenkor szünidőben mindig eljönnek egy pár napra a szüleivel. Mondjuk idáig nem volt vele baj, mert a nővérem mindig helyretette, de most valamiért mintha nem merne úgy beszólni az unokanővéremnek mint idáig. Szerintetek mért hagyja a nővérem, hogy az unokanővérem parancsolgasson? amúgy a nővérem és az unokanővérem 19 évesek.

2012. dec. 21. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A szkander az sportnak, szórakozásnak, időelütésnek, jó,de ezzel konfliktusoknak véget vetni,meg bármit eldönteni szerintem hülyeség.

Biztos van a környezetetekben felnőtt(ezt most nem úgy értem, hogy 18 év feletti személy, hanem úgy, hogy édesanyátok vagy édesapátok, olyan személy, akinek "tekintélye van" és a parancsa, utasítása szent és sérthetetlen. Olyan személyre gondolok, aki ha elordítja magát, akkor az unokanővéred olyan picire görnyed össze a félelemtől, sőt, a rettegéstől, mint egy kis hangya. Na egy ilyen személyt keressetek, és kérjétek meg, hogy teli torokból ordítsa el magát, ahogy csak bírja, ha ez nem elég,akkor ajánlom a mogyorófa pálcát,amivel ha a gerincére ráhúz kettő isteneset, akkor úgy fog sírni, ahogy még senki.



Ez egyszer és mindenkorra eldönti a dolgot - egy életre.

2012. dec. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Klotilda válasza:
100%
Szerintem teljesen őszintén annyit kell mondani: ő csak vendég itt, tehát otthon csináljon amit akar, itt meg viselkedjen emberien. Ezt talán megérti. Nem a szkander a mérvadó, hanem az, hogy nem otthon van :D Ha nem tetszik neki nálatok, maradjon otthon. Ennyi.
2012. dec. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ilyen személy jelen pillanatban nincs, az unokanővéremre ugyanis sosem lehetett rászólni.

Szóval nagyon el volt mindig is kényeztetve, csak a nővérem tudott hatni rá. Persze ő is csak akkor ha senki sem látta:)))

Csak azt nem értem, hogy most, mért nem meri kiosztani az unokanővéremet?

2012. dec. 21. 11:47
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát az igaz hogy ő csak vendég, de lehet hogy pont ezért is gondolja hogy nekünk úgy kell ugrálni ahogy ő fütyül.

Bár ha mi mennénk oda valószínű akkor se lenne job a helyzet.

2012. dec. 21. 11:50
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha dirigál, teljesen nyugodt hangnemben mondjátok meg neki, hogy nem. Ha felhúzza magát, elkezd ordibálni, akkor is mosolyogva, nyugodtan nem és kész. Hiába ugráltatna, ha nem csináljátok meg, amit mond:). Vagy meg lehet mondani, hogy legközelebb nem szeretnétek, ha jönne.
2012. dec. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Na igen ezt már régebben eljátszottuk, hogy közöltük vele hogy szolgálja ki magát, erre persze behisztizett és még mi lettünk lebaszva hogy ezt a ki időt amíg itt van (kb 1 hét) mért nem bírjuk ki normálisan. Aztán rájött a nővérem hogy ha kicsit "befenyíti" akkor nincs vele gond.De mivel most azt hiszi hogy "kemény" csaj ezért megint elkezdett pattogni. A nővérem meg az helyett hogy a sarkára állna, szintén kijelentette, hogy ezt a kis időt kibírjuk valahogy. De nem értem, hogy mért nem p.csázza már el?
2012. dec. 21. 12:22
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd a nővérednek,hogy kezdjen el edzeni.
2012. dec. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Na már megint ez a kamu rivalizálós. :) Nem rossz a fantáziád, elmehetnél írónak. :P
2012. dec. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
A nővéred azért hagyja, mert van ESZE, és felnőtten viselkedik. A kis elkényeztetett csináljon amit akar, majd kikerül egy munkahelyre, és ott helyrevázolják
2012. dec. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
amazonasz te vagy az? :D
2012. dec. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!