Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek is csak féltékeny...

Szerintetek is csak féltékeny vagyok az unokatesómra?

Figyelt kérdés

Mindketten 23 évesek vagyunk, egyetemisták. Én a szülővárosomtól távol, a szüleim támogatnak valamicskét, de dolgozom és azzal tartom nagyrészt fenn magam. Az unokatesóm otthon él, nem dolgozik, mindent a szüleitől kap meg. Mindkettőnknek van barátja, az enyém olyan helyzetben van mint én, az övé pedig idősebb valamivel, kocsival, saját lakással, jó munkahellyel. Meséltem a barátomnak, h mennyire bosszantó az unokatesóm viselkedése, mert azelőtt ő is spórolós egyetemista volt mint én, most meg h van ez a pénzes pasija aki mindent fizet neki, olyan lekezelő velem, csak mert azt merem mondani h menjünk pl metróval, mikor ők csak kocsival járnak már. Rendesen lenézően beszél, mintha vmivel is több lenne nálam...Mire párom közölte h nem lehet h csak irigykedem rá, amiért neki minden az ölébe hullik? És h mit izgat az engem h ő többre tartja magát ha én tudom h egyáltalán nem jobb nálam akkor mit zavar, had gondoljon amit akar.

Én nem gondolnám h irigykedem, büszke vagyok h magam értem el amit elértem és a munkámat is szeretem, meg h amit elköltök arra én teremtem elő a pénzt..szerintetek ez irigység? És tényleg nem kell azzal foglalkozni h lekezelően beszél, mert neki már kocsija lakása van(ami nem az övé hanem a pasijáé de úgy viselkedik mintha ő érte volna el...)?


2013. máj. 18. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem irigyseg. Majd koppan egy nagyot ha kulonmegyta baratjaval. Nem lesz aki a segge ala tol mindent
2013. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Irigység ez a javából.
2013. máj. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6%
Irigy vagy,csak saját magadnak se mered bevallani.
2013. máj. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az élet nagy problémái ..

Sírjak veled, vagy egyedül is menni fog?

2013. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez irigység.Különben miért zavarna,hogy fent hordja az orrát?Ha nem lennél irigy röhögnél rajta egy nagyot.
2013. máj. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt kéne kitalálnod, hogy az zavar, h mindene megvan: és akkor az irigység, vagy az zavar, hogy lekezelő veled: és akkor az nem irigység.

Erre csak te tudod a választ.

Amúgy nézz körül magad körül. Ha szeret a párod, te is őt, akkor már mindened megvan. Vannak barátaid, bírnak, keresnek, te is őket? Az életed úgy alakítod, ahogy szeretnéd, úgy látod, hogy abba az irányba megy, amerre szeretnéd, hogy menjen? Akkor mi kell még neked?

Miért kell, hogy egy családtag - jelenleg unokatesó -, akit megválasztani nem lehet, olyan legyen, ahogy te elvárnád? Egy a fontos. A család olyan, amilyen. A barátaid válogasd meg jól.

Ha boldog vagy a fentiek alapján, miért érdekel, h más hogy él?

Azt megértem, ha zavar, hogy lekezelő, de ezt meg meg tudod tőle kérdezni, miért teszi. Ha nem változik és ez téged zavar, hagyd a csudába, járj el inkább a barátaiddal.

Irigy sohase legyél semmire és senkire. Általában mindennek ára van. Hidd el, a legfontosabb, ha szeret a párod, a többi mellékes. :)

2013. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!