Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok még mindig....

Féltékeny vagyok még mindig. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
A szomszéd csajjal 3 évig együtt voltam végül ő szakított velem 1 éve. Még most is nagyon szeretem és akárhányszor meglátom, hogy az új pasijával nyalják egymást a ház előtt vagy ők is az udvaron vannak meg én is legszívesebben kitépném a pasi nyelvét és azzal kötözném ki. Néha szoktam látni, hogy örül, hogy elvette tőlem. Mit tegyek?
2013. máj. 3. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudsz ellene semmit sem tenni.Max.annyi,hogy keresel valakit..
2013. máj. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatod, hogy te vagy a jobb. Viszont ezt csak úgy tudod megmutatni, hogy nem velük foglalkozol.
2013. máj. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ennek így kellett lennie. Egyébként mit szeretsz rajta, amikor ő meg képes mással nyíltan hetyegni, és lehet, hogy még azt is sejti, neked ez fáj.

Ne vegyél róluk tudomást, éld az életed, keress mást, lássa, hogy van élet őutána is, az új paliját meg egye meg.

2013. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Kapd el a pasiját, és dugd szét a seggét. Az erősebb kutya b*szik.
2013. máj. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Ne nyavajogj mint egy picsogó kislány. Elhagyott, ez nem a világ vége, keress mást. Az, hogy még mindig szereted egy nagy önbecsapás. Hazugság! Csak azért érzed mert te magányos vagy, ő meg nem. Ha találsz olyan nőt akit szerethetsz fél év múlva az sem fog érdekelni ha a nappalidban enyelegnek. Ne a másik férfit hibáztasd. Mit tegyél?? Csajozz be.
2013. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem komolyabb kapcsolathoz.
2013. máj. 3. 17:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Komám, ez már egy depresszió. Keress fel egy pszichológust, vagy jógázz.
2013. máj. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Húú, ez nagyon sz*r érzés...ismerős...


az biztos, hogy ne próbálkozz, az megalázó...lapát, az lapát...nehéz kiheverni, akár évekig is tarthat..


ne tégy olyat, amit megbánnál. próbálj nem rájuk nézni(baromi nehéz)


az, hogy féltékeny vagy, teljesen normális...pár év, és majdnem kihevered..


azt csak opcióként mondom, hogy ne lepődj meg, ha a csajszi egy este csönget, és sírva kéri, hadd aludjon nálad..akkor mi lesz?

2013. máj. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Pumba válasza:

Szerintem ha kidobott annak oka volt.Valami hiányzott Neki..Ha valamit nem adtál meg Neki annak is oka van..nem akartad száz százalékosan..

Ha nem akartad száz százalékosan,akkor nem voltál mellette boldog de felhőtlenül!!!!

Ebből mi következik???Közel volt,akkor mentél enyelegni amikor akartad,oda vitted mutogatni ahova akartad,de nem akartad feleségül venni,nem akartál Tőle gyereket,közös házat stb..

Szóval semmi komolyat..

Az önérzetedet bántja hogy nem Te dobtad ki,hanem Ő Téged.

Hát ez nagyon szar,Én is tudom mert exem becsajozott,kidobott,azt hittem megőrülök!!!

De nem azért mert megcsalt,na jó az is bántott,hanem azért MERT NEM ÉN DOBTAM KI!!!

2013. máj. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!