Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tud a család kezdeni a...

Mit tud a család kezdeni a hormonoktól megzavarodott féltékeny nővel?

Figyelt kérdés

50-es nő családtag,klimax vagy hasonló.

Hónapok óta féltékeny,pedig a férje egy mintaférj,szegény ember tényleg ártatlan.Tűri a gyanusitgatást,megtesz mindent,hogy helyrejöjjön a kapcsolatuk,de ahhoz két ember kell.

A nő panaszkodik bárkinek aki meghallgatja,hogy ő biztosan csalva van.

(napi 24 órát nem tudnak együtt lenni,nem egyszerre dolgoznak)

Már a család is kivan,a felnőtt gyerekek is,ha az apjukat védik,akkor támadásnak veszi a nő,helyeselni nem fognak,hisz nem igaz.

Lefoglalni se lehet igazán,semmi nem érdekli pár nap után,minden nap vele lenni nincs lehetőség,kettesben élnek a férjével.(ameddig tűr szegény)

Semmi bizonyítéka nincs megcsalásra,csak a megérzés.


Mit lehet az ilyennel kezdeni?


Azért itt kérdezem,mert sokan irnak,akik megérzés alapján gondolják a megcsalást,hátha azt is leírnák,mivel bizonyítható,hogy ártatlan a másik fél.



2013. ápr. 16. 14:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%

TE ki vagy ebben a történetben?


Mert a "a férje egy mintaférj" kijelentésedböl úgy érzödik, hogy igencsak elfogult vagy a javára. Uyganis azt, hogy ki mennyire MINTAFÉRJ, csak a felesége tudhatja, senki más sem.


Mellesleg ha EDDIG nem volt a feleség féltékeny, akkor valami ok kiváltotta ezt, és ez egész biztos NEM a klimax meg a hormonok! Azt kellene kideriteni, hogy miért van ilyen megérzése - ugyanis a megérzéseknek mindig van valami alapja, mégha nem is feltétlen az, amit az illetö gondol.

2013. ápr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Azt soha semmivel nem tudja bizonyítani és itt nem is számít. Anyósom is így kezdte, 3 év alatt eljutott a pszichiátriáig.
2013. ápr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

1."mintaférj,szegény ember " -csomagol, hang nélkül ideiglenesen gyerekéhez költözik.

2.féltékeny nő egyedül átgondolja, ezt akarja-e.

2013. ápr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Először is annak, aki közel áll a nőhöz és megbízik benne ki kellene deríteni, hogy miért jött ez a megérzés? Csak úgy a semmiből nem fog senki ilyet érezni még klimax idején sem. Ha meg van az ok, akkor a férjnek kellene ezért tenni még akkor is, ha ti kivülállók mintaférjnek gondoljátok. Csak az tudja, hogy milyen az illető, aki vele él. A többi lehet igaz és álca is.
2013. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az egyik gyerek párja vagyok.

Ismerem őket tizenéve,ha párom olyan ember lesz ennyi idősen,mint az apja,akkor össze teszem a két kezem.


Azóta ilyen mióta több szabadideje lett.

Azóta féltékeny ha a piacon megköszöni a krumplit(a 60-as néninek),ha borravalót ad a futárlánynak(mert biztosan ő kérte,hogy nő hozza ki,nem férfi),vagy odaköszön a munkatársnőnek (mert munkaidőben biztosan csalja)


Költözés nem megoldható,munkába nem tudna járni,ahhoz messze élünk.

2013. ápr. 16. 14:41
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Ne állítsuk már be az 50 éves nőt, klimaxos hárpiának! Ha így viselkedik, akkor van is oka rá valószínű, és ezt csak Ők ketten tudják. Lehet hogy a szexuális életükben állt be változás, amiből arra következtet a feleség, hogy a "kapuzárásos" férj megcsalja. Csak találgatás, nem tudom. De valami biztosan történt, és nem a változó kor közeledte miatt érzi ezt a feleség, ha nem valószínű alapos oka van rá. Ezt kívülálló nem tudhatja, Rólunk is mindenki azt hiszi, hogy minta pár vagyunk, közben meg csak ketten tudjuk, mi nyomja a szívem hosszú évek óta.
2013. ápr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én nem éltem vele soha,de párom épp eleget ahhoz hogy ugyanazt mondja amit én (vagyis ő mondja ezt,én csak leirtam,hátha van valakinek okos ötlete)


Én bele nem szólok.

2013. ápr. 16. 14:42
 8/15 anonim ***** válasza:
mi sem
2013. ápr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, itt nem önmagában a klimax a megoldás - az csak az érzelmi-hangulati labilitást teremti meg hormonális alapon - hanem ez, amit fentebb írtál: "Azóta ilyen mióta több szabadideje lett. " - x-szer néztem végig (többek között a saját anyámon is) hogy hogyan lett valaki egy átlagos emberből rosszindulatú hárpia azáltal, hogy hirtelen ideje lett, amit nem valami értelmes dologra kezdett használni, hanem önpörgésre és elméletek gyártására.

A megoldás elvben egyszerű, le kell foglalni, hogy ne hülyeségeken pörögjön... szép szaknyelven ezt úgy mondják, hogy az ilyen embereknek ellenőrzött és irányított napirendre van szüksége, persze nem a szó fegyőri értelmében, hanem hogy mindig valami értelmes tevékenységgel foglalkozzon, ami lehet a világon bármi, munka vagy szórakozás, csak olyan legyen, ami lefoglalja az illetőt.

2013. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

Nem a hormonoktól lett féltékeny és zavaros, hanem az úgynevezett kapuzárási pániktól. Attól fél, hogy megöregedett és biztos meg fogják csalni.


Az a legjobb, amit tehetttek vele, hogy ráhagyjátok. Ha a férje nem csalja meg, ekkor előbb-utóbb maga is rájön, hogy bután viselkedik. (Hacsak annyira el nem durvul a dolog, hogy a saját maga viselkedése űzi el a férjet más karjaiba, azaz megvalósítja azt, amitől a legjobban fél.)


Erősítsétek benne, hogy nem gáz az, hogy kílmaxol, nem dől össze a világ, ez teljesen természetes, az Élet része. Ha 90 évet fog élni, akkor még majdnem annyi van neki hátra, mint amennyit eddig élt. Menstruáció nélkül, de sok mással együtt.

2013. ápr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!