Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Meg kell hívnom unokaöcsém...

Meg kell hívnom unokaöcsém barátnőjét?

Figyelt kérdés
Nagyon bírom unokaöcsémet, mintha a tesóm lenne. Most van egy barátnője, ha jól tudom 4 hónapja vannak együtt. Aranyos csaj, kedves, mosolygós, de félénk is és visszahúzódó, ezt nem szeretem benne. Most lesz egy névnapi/szülinapi/nekem az új barátnőmet bemutatós bulim, amire meghívjam unokaöcsém barátnőjét? Vagy mondjam meg öcsinek, hogy ne hozza magával?
2013. máj. 20. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, de én meghívnám. Minél többet van veletek, annál kevésbé lesz félénk és vidszahúzódó.
2013. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Illene. Különben esélyes, hogy az unokaöcséd sem fog elmenni.
2013. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszály, de meghívhatod.


Ha sokat vagytok együtt szerintem ki fog lépni abból a félénk és visszahúzódó szerepből mikor jobban megismer.


Tudom mert én is ilyen vagyok. Eleint nagyon félénk vagyok meg nem tudok mit kezdeni az emberekkel. /meg az idegenektől félek is egy kicsit/ De ha megismerem idővel nem leszek annyira.

2013. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
6%
Ne haragudjatok, lehet én vagyok nagyon konzervatív , de egyszerűen feláll a szőr a kezem, amikor az unokatestvéreim egy-egy családi rendezvényre cipelik magukkal a barátjukat barátnőjüket. Persze nem mondanám azt, hogy ne hozd magaddal , de ez engem fel tud háborítani. Minek?! Egy alkalmat nem bírnak ki egymás nélkül? Ha férj és feleség lennének rendben, de szerintem egy családi rendezvéynen semmi keresnivalója van egy idegennek.
2013. máj. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk az unokatestvérek-testvérek párjai nem idegenek, hanem jóformán családtagok. Bár, mi már mindannyian felnőttek vagyunk, komoly kapcsolattal, de összeházasodva a mi családunkban sincs még senki a "gyerekek" közül. Nekem nem hogy felállna ettől a "szőr a hátamon", hogy családi rendezvényekre eljönnek a testvéreim párjai is, hanem örülök is neki. Hála istennek mi ilyen befogadóak vagyunk...nem tekintjük a számunkra nagyon fontos emberek választottját idegennek... Egyébként nem muszáj meghívnod ennek ellenére, de én biztos azt tenném.
2013. máj. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Hát elég bunkóság lenne a barátnőt nem meg hívni!

Ha még is úgy döntesz nem hogy teszed,én az unokaöcséd helyében nem mennék el.

2013. máj. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
29%
Természetesen mi is befogadóak vagyunk és azt hiszem egy-két alkalom még nem a világ, de nálunk állandóan hurculják magukkal, akkor is amikor van egy komoly probléma a családban és az azt hiszem csak a családra tartozik senki másra.
2013. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!