Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadnátok, ha elvált...

Hogy fogadnátok, ha elvált apátok be akarná mutatni fiatal barátnőjét?

Figyelt kérdés
Aki annyi idős, mint ti. Anya már rég nincs számomra, bíztattam apát, hogy keressen valakit, de nem erre gondoltam. Amúgy szimpatikusnak tünik, nagyon szép, de mégiscsak a mostohám, pedig egyidősek vagyunk. Ti mit gondoltok?
2013. febr. 10. 18:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja, lány vagyok 20 felett.
2013. febr. 10. 18:11
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha ő boldog vele,és neked is szimpatikus akkor mi a probléma?
2013. febr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez így egyszerünek tűnik. De nagyon nem az.
2013. febr. 10. 18:13
 4/12 A kérdező kommentje:
Esetleg akik hasonló helyzetben voltak, hogy alakult a későbbiekben?
2013. febr. 10. 18:14
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Mindenképpen adjál egy esélyt. Neked is könnyebb lesz, ha találsz párt magadnak és tudod apud nincs egyedül és boldog. Mondjuk a nagy korkülönbség nem sok jót ígér hosszútávon. De próbálj jópofát vágni a dologhoz.
2013. febr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Rosszul érintene és apámat perverznek tartanám.
2013. febr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

" hogy alakult a későbbiekben? "


nincs két egyforma eset.....

2013. febr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
vigyáz a faterod vagyonára mert öreg fickókkal csak a pénzük miatt állnak össze a fiatal pic.ák
2013. febr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nalam apám ugyanilyen, bár mindegyik lány amolyan "agymelegito", egyik sem komoly kapcsolat, így apukám nem mutatja be őket. Azonban nalam folyton az a probléma, hogy az ilyen lanyok apakomlexusosak nyilván, es állandóan ellenem uszitjak apamat, hogy en csak kihasznalom, meg a fene tudja, folyton ki akarnak turni. Bár ebben valószínűleg az is közrejátszik, hogy apukám felsobrendunek állít be, mert en vagyok az o "hercegnoje", nagyon ragaszkodik hozzam. Remelem neked szerencséd lesz:)
2013. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem apám a válás után egy tőlem hat évvel idősebb csajjal jött össze... Szerencsére hamar szakítottak, de ő nem az a szimpatikus fajta volt...:) Aztán később egy vele egyidős nővel jött össze, azóta is együtt vannak. Hát nem tudom, nekem is furcsa volt, én nem tudtam elfogadni, de persze az más, ha szimpatikus Neked, és nincs vele semmi baj, és szeretik egymást apukáddal.
2013. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!