Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért olyan furcsa, hogy nem...

Miért olyan furcsa, hogy nem vállalunk közös gyereket? Tényleg úgy tűnik emiatt, hogy nem is gondoljuk komolyan a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Férjemmel 3 éve vagyunk házasok. Neki van 2 gyereke, nekem egy. Mi neveljük őket.


Mégis folyton kapjuk a beszólásokat, hogy "egy rendes, komoly kapcsolatba gyereket kéne vállalni" meg hogy "ahol jut 3nak, ott jut 4nek is" meg hasonlók.


Szerintetek is furcsa, hogy nem vállalunk közös gyereket?


2013. máj. 22. 16:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Nem találom furcsának. Van három gyereketek. Éppen elég felnevelni, iskoláztatni, útnak indítani.

Egy idegen, vagy rokon, akárki ne döntsön az életemről, ne adjon tanácsot, csak ha én kérem.

Jut 3-nak...Pénztárcátokat, anyagi helyzeteteket Ti ismeritek. Többi meg ne okoskodjon!

Aki nem ad kalácsot, ne adjon tanácsot! Kéretlenűl, legalábbis.

2013. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
8%
3 mellé valóban illő lenne egy saját gyerek is, mert így tiszta bazár a család :)
2013. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%

Nem furcsa, ez a ti magánügyetek. Senkinek semmi beleszólása.

Mondd a beszólogatóknak, hogy majd ha ők vállalnak 4-5-6 gyereket, akkor esetleg beszólogathatnak. Előbb semmiképpen sem.

2013. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%

Hát én... lesz@rom :D


Mármint ne vedd sértésnek, csak nekem speciel mindegy vállal-e valaki gyereket vagy nem. Tehát ebben az esetben nincs igazuk azoknak akik mondják nektek.

2013. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
17%
Ha mindkettőtöknek van saját akkor nem. Ha mondjuk 3 lenne a tiéd vagy a férjedé akkor furcsa lenne nekem is.
2013. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
Akiknek ez furcsa, azoknak elég alacsony az ingerküszöbük.
2013. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen korlátolt tuskókat... ők vállaljanak akkor 4 gyereket, ha 3 mellett a 4.-nek is jut... de aztán akkor egy büdös szót se szóljanak, ha nem jut minden gyereknek szép ruha meg finom uzsonna!
2013. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem furcsa, bőven elég 3 gyereket etetni ruházni, később iskolába járatni.
2013. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
11%

Nekem furcsa az, hogy te nem szeretnél a férjedtől saját, vér szerinti gyereket. De te érzed, hogy a férjed mennyire van veled szerelemből, és nem azért, hogy legyen egy dada, aki az ő gyerekeit neveli.


Nekem a szerelem azt jelenti, hogy vágyunk mindketten közös gyerekre is, ez a kapcsolat egy szintje, a tényleges örök kötelék.

2013. máj. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

"Nekem a szerelem azt jelenti, hogy vágyunk mindketten közös gyerekre is"


A kulcsszó: neked.

2013. máj. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!