Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jövöre lesz az esküvönk de...

Jövöre lesz az esküvönk de már most megengedte az anyós, hogy tegezzem! Nekem olyan furcsa! Mit tegyek, hogy könnyen hozzászokjak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 10:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is szinte a kezdetektől tegezem anyósomat. Minél többször alkalmazod, annál hamarabb megszokod.
2013. máj. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már első találkozáskor felajánlotta. Próbálj hozzászokni. :D
2013. máj. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
nekem pont egy éve, ballagáson mondta, hogy tegezzem (akkor egy éve voltunk együtt a barátommal). utána hónapokig szörnyű volt, alig tudtam hozzászólni. azóta megszoktam, mostmár a magázás lenne fura. próbáld meg nem konnkrétban tegezni, csak ha nagyon muszáj, de egy idő után rá fog állni az agyad:)
2013. máj. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, én már elejétől tegeztem (ő mondta), gyakorlás, gyakorlás :D
2013. máj. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
mi is 1éve vagyunk együtt!
2013. máj. 7. 10:29
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne szólítsd a nevén. NEkem az volt a legnehezebb. Tegeztem őt, de megszólítás nélkül, aztán mikor már ehhez hozzászoktam, akkor néha nevén szólítottam és szép lassan ehhez is hozzászoktam.

Nekm főleg azért volt fura, mert nem egy szoványos neve van, hogy Kati vagy Zsuzsa, vagy ilyesmi. Hanem máshogy becézik őt, minden rokon úgy hívja, a legközelebbi barátok is és erre nekem fura volt ráállni. Egy olyan névre, amit tényleg a legközelebbi emberek hasznának.

2013. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
6%
Két év után esküvő? :O
2013. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
68%
sok vagy kevés vagy miért a :O
2013. máj. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom kevésnek tartják. Mindjárt jönnek, hogy jaj úgyis elváltak...
2013. máj. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%
Meglepődtem, mert manapság divat sokáig járni. Itt is az a szokás, ha egy nő 4-5 év után már szeretne gyűrűt, leugatják, hogy korai...
2013. máj. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!