Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nőként tényleg furcsa, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként tényleg furcsa, hogy egyáltalán nem akarok hatalmas esküvőt?

Figyelt kérdés

Nekem az "álom-esküvőm" (ha már muszáj) úgy néz ki, hogy tavasszal/ősszel valami szép ruhában(de nem talpig fehér habos-babos menyasszonyiban) elmegyünk a városházára és csak a szűk család és a tényleg! legközelibb barátok körében kimondjuk az igent, aztán a kertben kajálunk és sokat iszunk! :D

A lehető legkevesebb fővel az esküvőmön.

Még nem igazán aktuális a téma, de a kérdések láttán eszembe jutott, én hogyan is képzelném el


2013. máj. 6. 09:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem tartom furcsának. Semmi érelme mindenféle ágról-szegről rokont meghívni, amikor amúgy meg évente egyszer-kétszer találkoztok. Azokkal az emberekkel jó együtt örülni, akiket szeretsz és közel állnak hozzád.
2013. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Na igen! Ráadásul nekem 60! unokatesóm van, azok előtt végigvonulgatni kész idegbaj lenne... (bőven elég, hogy évente egyszer "kötelező jelleggel" összeülünk)
2013. máj. 6. 09:40
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem olyan kérdés, hogy nő, vagy férfi. Nálunk is nekem kellett visszafogni a férjemet, akkor még vőlegényemet, hogy ne csődítsen össze egy vagon embert. :)
2013. máj. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

60?? Hehe.:) Nekem egy se. Szóval nekem nem kell ilyen döntést hozni, hogy akarom-e őket oda vagy nem akarom. Gyakorlatilag nem is tudnék 2 embernél többet meghívni, ennyi a család.:)

Szóval ez inkább családi adottságok kérdése, nem azé, hogy nő vagy vagy férfi.

2013. máj. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem furcsa. Szerintem jó, hogy van aki így van aki úgy gondolja, mindenkinek magának kell tudnia mit akar (ha aktuális lesz ne hagyd magad lebeszélni róla!)



Én is azt hittem, hogy kicsi lesz.

Csak szüleim nagyszüleim, anyukám apukám tesói és akinek van férjeik, és azok az unokatesók, akikkel tartjuk a kapcsolatot.

Ezen felül a legközelebbi barátok, nagyon leszűkítettem, és idegbajt kaptam, amikor megláttam a létszámot, úgyhogy kénytelen vagyok még kihúzni embereket, mert a véges létszám az 100 ember lett, ami nagyon sok. Mondom mi lenne ha nem "kis" esküvőt akarnék....?

Sejtettem, hogy 30 fővel nem megy, hiszen csak a szülinapokat, névnapokat 14 emberrel tartjuk, és ez csak az én családom...


előre rettegek, hogy én leszek a középpontban, így is mindig elesek a saját lábamban, és zavarban vagyok...már most görcsbe rándul a gyomrom....

2013. máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Nekem inkább ez tűnt furcsának:


"Nekem az "álom-esküvőm" (ha már muszáj) úgy néz ki, hogy tavasszal/ősszel valami szép ruhában(de nem talpig fehér habos-babos menyasszonyiban) elmegyünk a városházára"


Viccesek lennétek mind menyasszonyi ruhában!:D

2013. máj. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez az elképzelésed és így szeretnéd akkor majd ragaszkodj hozzá amikor aktuális lesz, amúgy meg nem furcsa.

Mi sem voltunk 100an, igaz 50 voltunk, de ebben tényleg azok a rokonok, barátok voltak benne akikkel tényleg tartjuk a kapcsolatot.

Sem én, sem a férjem nem akarta, hogy olyanok is jelen legyenek akiket annyira nem csípünk, vagy ép nem felhőtlen a kapcsolatunk, vagy csak ritkán beszélünk.

1 éve volt a nagy napunk és bizony vannak olyan rokonok akik a mai napig nem tudják, hogy házasok vagyunk, de nem is érdekel.

2013. máj. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi furcsa nincs benne, egy kis esküvő sokkal meghittebb, mint a nagy dínom-dánom :)
2013. máj. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Hát én max húsz főre gondoltam, de ha belegondolok, hogy csak a legközelebbi nagyon szűk családom több mint 10 fő, akkor elgondolkodok, hgoy lesz mégis oO


Amúgy igaza van az egyik válaszolónak, kicsit hülyén írtam, természetesen nem úgy gondoltam, hgoy ind menyaszsonyi ruhában :D De azért mókás volt elképzelni

2013. máj. 6. 11:55
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak viccelődtem Veled.:)
2013. máj. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!