Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nos, nagyon fontos lenne a segitségetek. Most lesz két hét múlva a férjem húgának a bálja és én oda adtam neki a a fehér ruhámat ajándék gyanánt.Persze jól is jött nekik mivel megspórolták a ruha árát,és nagyon örült neki és jól is áll rajta.Csak hogy most derült ki,hogy a férjem pár nap múlva el utazik és nem lesz ott a bálon.Erre édes a nyám közölte ,hogy szerinte semmi keresni valóm nincs ott a férjem nélkül. Amúgy komolyan nem bánják az anyósomék hogy ott leszek-e vagy sem.Erre anyám azt mondta hogy ,ez már igy mijen ,én oda adtam a ruhát de az már semmi hogy, én ott leszek e vagy nem,mellesleg a ruhát anyám vette.most nem tudom mit tegyek.A ruhát már nem kérhetem vissza.Ez elég szemtelenség.Anyám is ideges,mivel nem olcsó cuccról van szó.Ráadásul már most szabatja át rövidebbre.Ti mit tennétek?
2013. máj. 22. 19:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én úgy értelmeztem, hogy a lány szabatja át a ruhát. Nem értem, hogy hogy jön ide, az, hogy nem volt olcsó cucc. Na mondjuk nem csak ezt nem értem! Kérdező! Válaszolj már nekünk, mert már végképp nem értem, hogy mi, merre, hány méter!
2013. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

A ruhát ajándékba adtad, vagy kölcsön? Ha neki adtad szabathatja, ha csak kölcsön, akkor ezt tisztázni kellene. Feltételezem nem azért ajánlottad fel a ruhát, hogy elmondhassátok a Te ruhád van rajta, hanem hogy ne kelljen egy drága ruhát vennie. Így anyuka kijelentését nem értem, a ruha mehet, az meg mindegy hogy Te mész-e dologban.

Egyébként minimum illene legalább megpróbálniuk rábeszélni, hogy menj el a bálra.


Miért ne mehetnél el a sógornőd báljára? Beházasodtál. Főleg, ha jó a kapcsolatod a sógornőddel.

2013. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
No mindegy elmegyek anyámat meg leszarom,,,
2013. máj. 22. 20:48
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Milyen bál lesz?
2013. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Menj csak el! Miért is ne mennél?

Anyád meg söprögessen a saját háza táján.

Férjed nélkül is nyugodtan menj el, SŐT érezd jól magad!!!

Csillagom, felnőtt nő vagy, állj már a sarkadra, ne anyád, férjed mondja meg, hová mehetsz.

2013. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sokat segitettetek.Elmegyek ,és jól fogom magam érezni.
2013. máj. 22. 21:32
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én magamból kiindulva... Ha jóban lennék a sógornőmmel, és a ruha az enyém lett volna, akkor nem bánnám. Örülnék, hogy a kislány (?) csinos lesz és jól érezzük majd magunkat. De ha nem lennék jóban vele akkor gondolom nem adnék neki ajándékot meg nem is mennék el..
2013. máj. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha van ott akár egy valaki, akivel tudsz beszélgetni a bál alatt (ha még több embert ismersz, még jobb), akkor nyugodtan menj el szerintem. Jól érezheted magad, szép estéd lesz, bál meg igazán nincsen minden nap!
2013. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
"A ruhát már nem kérhetem vissza" Tehát ha mész a bálba, szívesen adod a sógornődnek a ruhát, viszont ha nem mehetsz, akkor már nem is akarod oda adni? Ettől teszed függővé a ruha oda adását? Hogy te ott leszel/lehetsz-e? Szééép...
2013. máj. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

...a férjem húgának a bálja....

Milyen bál, én sem értem, régi időkben volt ilyen, hogy a lánynak tartottak bált, amikor bemutatták a "társaságnak":)))

Amúgy meg menj, ne foglalkozz ki mit mond.Férjed miért nem akarja hogy elmenj nélküle? Nem vagytok össze nőve...Anyósodék meg azért jó bunkók, elég sértő, ha azt mondják, nekik mindegy....

Fura egy család vagytok, téged is beleértve.

2013. máj. 23. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!