Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nos, nagyon fontos lenne a segitségetek. Most lesz két hét múlva a férjem húgának a bálja és én oda adtam neki a a fehér ruhámat ajándék gyanánt.Persze jól is jött nekik mivel megspórolták a ruha árát,és nagyon örült neki és jól is áll rajta.Csak hogy most derült ki,hogy a férjem pár nap múlva el utazik és nem lesz ott a bálon.Erre édes a nyám közölte ,hogy szerinte semmi keresni valóm nincs ott a férjem nélkül. Amúgy komolyan nem bánják az anyósomék hogy ott leszek-e vagy sem.Erre anyám azt mondta hogy ,ez már igy mijen ,én oda adtam a ruhát de az már semmi hogy, én ott leszek e vagy nem,mellesleg a ruhát anyám vette.most nem tudom mit tegyek.A ruhát már nem kérhetem vissza.Ez elég szemtelenség.Anyám is ideges,mivel nem olcsó cuccról van szó.Ráadásul már most szabatja át rövidebbre.Ti mit tennétek?
2013. máj. 22. 19:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Anyád neked vette a ruhát? Akkor a tied, te döntöd el mi legyen vele. Ha anyád meg ilyen (ly!) akkor előtte kellett volna beszélned vele. Amúgy meg miért ne mehetnél el a férjed nélkül, össze vagytok nőve?
2013. máj. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék, ha férjed van nem vagy már 10 éves, nem kell azt tenned amit anyád mond. Az meg h nekik mindegy h ott vagy e vagy sem....bunkoság de nem a világ vége. Nemtudtad h milyenek mikor odaadtad a ruhát? Nemértem miért foglalkozol ilyen apróságokkal...
2013. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Anyám ajánlotta fel a ruhát.ez csak most derült ki hogy a férjem nem jön.Most nem tudom mit csináljak ,amúgy a párom sem akarja hogy elmenjek.
2013. máj. 22. 20:09
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mennél?
2013. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Az egészet nem értem. Milyen bálja lesz a sógornődnek? Adtál ajándékba egy ruhát neki, de te nem mész a bálba, mert a férjed nem lesz itthon. vagy szeretnél menni? Vagy mi a probléma? Hogy az anyósodékat nem érdekli, hogy ott leszel-e vagy nem? Miért baj, hogy a sógornőd átszabatja a ruhát? Ajándékba adtad, nem mindegy már?
2013. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%
Háromszor olvastam el, de esküszöm nem értem mi a kérdés, pedig nem tartom magam hülyének....
2013. máj. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
13%

Utolsó kettő, ne legyetek már ilyen értetlenek. :)

Az a kérdés, hogy az adott helyzetben "ti mit tennétek?"

2013. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem. A párod nélkül nem mehetsz sehova?
2013. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Na igen, de mi a helyzet?
2013. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

anyád mit szól ebbe bele? meg átszabatja a ruhát?! komolyan nem értem. hány éves vagy? anyud mindig ilyen minden lében kanál? egyáltalán, miért van nála a ruhád?

mit tegyél: -a ruhádat hozd el tőle

-add oda a kislánynak ahogy megígérted (miért is ne adnád?)

-a bálra meg aszerint menj vagy ne menj hogy van-e kedved (hát lepetéznék ha anyám akarná megmondani, hogy kinek mimet adhatom kölcsön, meg hogy mikor hova mehetek, de asszem te is rég voltál már 16, szóval az előbbi teendőket még megfejelném annyival, hogy lassan ideje lenne tisztázni anyukád hatáskörét...)

2013. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!