Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nos, nagyon fontos lenne a segitségetek. Most lesz két hét múlva a férjem húgának a bálja és én oda adtam neki a a fehér ruhámat ajándék gyanánt.Persze jól is jött nekik mivel megspórolták a ruha árát,és nagyon örült neki és jól is áll rajta.Csak hogy most derült ki,hogy a férjem pár nap múlva el utazik és nem lesz ott a bálon.Erre édes a nyám közölte ,hogy szerinte semmi keresni valóm nincs ott a férjem nélkül. Amúgy komolyan nem bánják az anyósomék hogy ott leszek-e vagy sem.Erre anyám azt mondta hogy ,ez már igy mijen ,én oda adtam a ruhát de az már semmi hogy, én ott leszek e vagy nem,mellesleg a ruhát anyám vette.most nem tudom mit tegyek.A ruhát már nem kérhetem vissza.Ez elég szemtelenség.Anyám is ideges,mivel nem olcsó cuccról van szó.Ráadásul már most szabatja át rövidebbre.Ti mit tennétek?
2013. máj. 22. 19:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem értem igazából, hogy kinek mi a problémája, a lényeg, hogy menj el, a ruhát meg ha már odaadtad ajándékba, akkor nem kérheted vissza!
2013. máj. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Elnézést , ha nyersen fogalmazok:

Anyád szerintem csak csinálja a feszkót, feleslegesen.

Sok értelme nincs annak, hogy odaad valamit, de csak abban az esetben, ha a férjed is jelen van, és megszabja neked, hogy hová mehetsz el , és hová nem?

Én úgy tudtam, hogy ha adunk valamit, azt többnyire feltétel nélkül tesszük. Ezt nevezik sz*rrágásnak. Bocs a kifejezésért.

2013. máj. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!