Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti milyen rokoni viszonyban...

Ti milyen rokoni viszonyban vagytok a keresztszüleitekkel?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 12:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Apukám húga volt a keresztanyám, sajnos tavaly nyáron meghalt. Az ő férje a keresztapám. De semmivel sem álltak hozzám másként, mint a húgomhoz, aki ugyanúgy unokahúga, mint én. Az ő keresztanyja viszont másként áll hozzá, mint hozzám, pedig ő is nagynénénk, csak anyai ágról.
2013. máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Anyukám nővére a keresztanyám, az ő férje meg a keresztapám tehát nagynéni-unokahúg viszonyban vagyunk.
2013. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Az unokatestvérem (az anyai nagynéném lánya) volt a keresztanyám (jóval idősebb volt nálam, balesetben meghalt amikor még gyerek voltam)

A keresztapám az apai nagybátyám.

2013. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Anyukám occse és apukám testvérének a felesége.


26N

2013. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A keresztanyám akkor keres ha kell neki valami,ő 4 utcányira lakik tőlünk, keresztapámmal ritkán találkozok, mert külföldön kamionozik, de ő nem hátsó szándékkal keres. Ő rendes. Ja, és szakítottak miután engem megkereszteltek.
2013. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Anyukám öccse és a felesége a keresztszüleim. Nem tartjuk a kapcsolatot. több, mint 5 éve nem találkoztunk.
2013. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A nagybátyám(Anyum öccse)és a felesége. Jó viszonyban vagyunk, tartjuk a kapcsolatot, személyesen inkább csak családi összejöveteleken (szülinap ilyenek), de telefonon és neten gyakran beszélünk.


29/N

2013. máj. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 zsuzsanna23 válasza:
Keresztanyám anyám nővére, keresztapám apám bátyja és Ők férj és feleség. Tehát mellékesen a nagynéném és nagybátyám is egyben.
2013. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Évekkel ezelőtt, munkám során megismerkedtem egy kisfiúval. Megkedveltük egymást, így elhatároztuk, hogy ennek a barátságnak hivatalos formát adunk. Meghívott bérma szülőnek. Bérmálkozni jövöre fog, de már keresztapának szóllít és sokat van nálunk. Feleségemet és fiamat egyaránt szereti.
2013. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
anyukám barátai
2013. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!