Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nagyon rossz viszonyba...

A párom nagyon rossz viszonyban van a 14 éves lányommal mit csináljak?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt a párommal, a lányom azóta nem tudja elviselni. A párom, próbál neki mindent megadni, és a lányom mégsem képes elfogadni Őt. Azt mondja, hogy egyszerűen nem megy neki. Nagyon sokszor próbálta elfogadni, egy darabig ment is, aztán minden vissza. Nem fordul elő olyan nap, hogy (akár egy kis dolgon is) de összevesznek, és nekem ezt rossz látnom! Mindkettőjüket nagyon szeretem! Tudom, hogy senki nem tökéletes,és hogy mindenkinek vannak hibái. A lányom akkor is ki nem állhatja Őt. A ti véleményetekre lennék kíváncsi, ti mit csinálnátok??????? A válaszokat előre is köszönöm!
2013. febr. 3. 13:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
Beszelnek a parommal, hogy inkabb hagyja a gyerekre a hulyeseget, ha gond van forduljon hozzam
2013. febr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
54%

Kérdezd meg a lányodat, hogy miért utálja a mostohát. Az apjával egyébként milyen a viszonya? Jelen van az életében egyáltalán?


De azért 5 évig húzni ezt a dolgot... Akármennyire szereted a párodat, a gyereked az első. Szerintem.

2013. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%
OFF Azert ne essunk mar tulzasokba ezzel a gyerek az elso dologgal... Ennyi erovel eljen az ember egyedul huszonevig, ha a masik szulovel kulonvaltak az utjaik, mert "a gyerek az elso". Igen, az az elso, de nem ugy, hogy neki mindent, magamnak meg semmit. Egy ember akkor kepes boldogga tenni valakit, ha o maga is boldog.
2013. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
A kislányom apukája, 3 éve meghalt. Beteg volt, és én ápoltam, közben a párom végig itt lakott. De a kislány nem nagyon beszélgetett az apukájával, mivel az apukája német volt, és nem sokat tudott magyarul a lányom meg nem tudott németül. Mindennap csak annyit beszéltek, hogy Jó reggelt, és hogy Jó éjszakát. Bár a kislányt is eléggé megrázta az apukája halála, ahhoz képest, hogy nem nagyon beszéltek, de ez természetes!
2013. febr. 3. 13:10
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

"Beteg volt, és én ápoltam, közben a párom végig itt lakott." Huuuu, ez nagyon gaz.... "De a kislány nem nagyon beszélgetett az apukájával, mivel az apukája német volt, és nem sokat tudott magyarul a lányom meg nem tudott németül. " Talan erdemes lett volna agyereket tanitani, hogy tudjanak kommunikalni.

Mondjuk nekem az is erdekes, hogy 3 eve halt meg az apa de te 5 eve vagy a mostani paroddal....

2013. febr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Ja, a lányomnak konkrét válasza nincs, ő mindig azt mondja, hogy bármennyire is próbálja, nem tudja megkedvelni, pedig ő elég nyitott ember, bárkivel tud kapcsolatot létesíteni, beszélgetős fajta, és azt is szokta mondani, hogy ne várjam el tőle azt, hogyha 5 év után nem tudta megkedvelni akárhogy is próbálja, akkor most sikerülni fog!
2013. febr. 3. 13:13
 7/27 A kérdező kommentje:

Igen, mivel az apjától én elköltöztem, papiron nem váltunk el, de mégis szakitottunk, aztán beteg lett, és csak ápolni jöttem hozzá vissza, nem volt köztünk utána már semmi!!!!

Ne ítélkezzetek, MIELŐTT NEM LÁTTOK A DOLGOK MÖGÉ!

2013. febr. 3. 13:16
 8/27 anonim ***** válasza:
64%
3 éve halt meg az apukája, aki ott lakott, de te 5 éve vagy a "pároddal"? Te most csodálkozol, hogy ez a gyerekednek nem tetszik?
2013. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
70%

13:10, ez nem a ló túlsó oldala. 5 éve élnek kvázi állandó feszültségben. Ha mindenki megpróbált mindent, és nem működik a hármas együttélés, akkor két út van: vagy így megy tovább a gyerek nagykorúságáig (illetve amíg el nem költözik a szülői házból), vagy valaki távozik. Remélhetőleg nem a gyerek.


Kérdező, még külső segítség igénybevételét megpróbálnám. Egy mediátorét például. Aki közvetít hármótok között. Ha a lányod nem tudja konkrétan megmondani, hogy miért taszítja a párod, akkor vagy nem mond el neked valamit, vagy tudat alatt feldolgozatlan problémája van.

2013. febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
65%

Olyan dolgokat élt át és látott a kislány,ami nem normális.Persze,hogy nem tudja feldolgozni,és azért viselkedik úgy ahogy!

Veled van a baj,kérdező,ennek nem lett volna szabad kitenni egy kisgyereket!

2013. febr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!