Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek ez hogy lehetséges?

Szerintetek ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

A nővérem kifejezetten a "fiús" vagány lányokhoz tartozik. Szóval úgy értve hogy jó alakja van meg minden csak belsőleg ilyen uralkodó, vezér típus. Van egy barátja akivel tök jól ki is jönnek, de a pasinak a húga illetve féltestvére aki egy idős a nővéremmel, folyamatosan beszólogat a nővéremnek,(persze általában akkor amikor a nővérem pasija elfordul, vagy épp nincs ott) és nem elég hogy beszólogat, még parancsolgat is neki.

Szerintetek a nővérem ezt mért hagyja, mért nem rúgja p@csán a csajt?



2013. jún. 13. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert nem akarja felrúgni a békét. Mondjuk én felvenném amit a kiscsaj mondd, és mikor visszajön a párom kiraknám az asztalra, és lejátszanám mindenki előtt :D
2013. jún. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg a nővéred?
2013. jún. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a nővéremnek ez elég ciki, hogy ez a csaj parancsolgat neki, úgyhogy biztos nem mutatná meg a barátjának a felvételt. Meg amúgy is az ilyeneket simán el szokta intézni:)
2013. jún. 13. 17:48
 4/10 A kérdező kommentje:
A nővéremet kérdeztem, de láttam rajt hogy nem tetszik neki, és terelte is a témát, úgyhogy nem tudtam meg semmit, csak hogy "képzelődöm".
2013. jún. 13. 17:49
 5/10 anonim válasza:
Esetleg a nővéred nagyon szereti a barátját és tudja,hogy ha megcsinálná a feszültséget a lánytesóval,akkor elveszítheti a szerelmét,mert lehet erősebb a testvéri kötelék a fiúnál,mint a szerelem. Erre nem gondoltál még?
2013. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem a nővérem barátja, sincs jóba a testvérével, sőt inkább rossz a viszonyuk mint jó.

Nem is régen lettek féltestvérek kb úgy 2 éve, előtte nem is ismerték egymást.

2013. jún. 13. 18:24
 7/10 anonim ***** válasza:

feltesverek 2 eve?

nem ertem,nem mostoha testverek?

2013. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De mostoha testvér, igazad van bocs:)
2013. júl. 1. 22:21
 9/10 anonim ***** válasza:
100% mostohatestvér? Nem lehet, hogy a kislánynak tetszik az új "bátyó"?
2013. aug. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinél van egy még erősebb személyiség. A nővéred most talált rá a még nála is erősebbre.
2013. aug. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!