Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A felesegem egyre jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felesegem egyre jobban eltavolodik mellolem. Lehetseges hogy az anyja miatt?

Figyelt kérdés
Ket eve vagyunk hazasok es van egy gyonyoru ey eves kislanyunk is. Eddig semmi gond es problema nem volt koztunk amolyan alom par voltunk. Kulfoldon eltunk de tavaj hazakoltoztunk, anyosomek hazaba itt kezdodtek a problemak. Leginkabb a gyereknevelessel kapcsolatban kezdotek a nezetelteresek mert az anyosom erolteti az o nevelesi modszereit es sajnos a felesegem issza a szavait. Kijelentettek hogy a gyerek nem mehet meg kozossegbe az unoka testvereivel sem talalkozhat mert a mai gyerekek nagyon rosszak es nem akarjak hogy bolond legyen a kislany. Tul aggodnak mindent es szinte engem sem engednek sok mindent csinalni mert ezt egy ferfi nem tudhatja. Konkretan megtortent az hogy atmentunk volna az en szuleimhez a felesegem persze kicsapta a mubalhet hogy ne keljen mire en azt mondtam hogy ha nincs kedved akkor elmegyek en a gyerekkel kettesben. Azt mondta hogy felejtsd el ehova nem viszed. Kertem a felesegem hogy kotozzunk alberletbe mert mar nem birom elviselni ezt a legkort de az anyuka hatasara kijelentette hogy minek ha itt ingyen lehetunk. Pedig ki tudnank fizetni. A sok feszultseg es vita miatt mara mar a szex is elmarad ami igen into jel. Nagyon szeretem ot es a kislanyt is de nem tudom mit tegyek. Ha becsukom magam mogott az ajtot az anyosom jot rohog a markaban hogy ezt is elinteztuk, viszont ha sokaig ez igy folytatodik tuti valas lesz a vege ezt meg nem szeretnem. Probaltam megbeszelni ezt tobbszor is a felesegemmel de a vege mindig az hogy en vagyok a hulye es csesztetem az anyjat. Nem akarom en elszakitani ot anyucitol csak szeretnek vele es a gyerekkel tobb idot tolteni de igy sajnos nem lehet. Tenyleg nagyon tanacstalan vagyok.
2013. jún. 7. 00:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugy latszik a feleseged nem nott fel.
2013. jún. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyukát kéne elkapni neked meg mondjuk úgy, hogy a te szüleid is ott legyenek és elmondani neki, hogy a házasságban ketten vannak nem hárman.


Az unokához a másik nagyinak is joga van, és ha azt akarja, hogy a lánya egyedülálló anyuka legyen és bíbelődjön a gyerekkel az meg csonka családban nőjön fel akkor jó úton halad. Egyszer az a gyerek felnő és kínos kérdéseket fog feltenni és egy idő után már nem lehet kimosni a fejét marhaságokkal.


Ha egyszer összepakolsz akkor a nejed is látni fogja, hogy talán nem ezt akarta ő sem.


A láthatásnál meg tényleg nem szabhatja meg, hogy elviszed-e anyukádhoz vagy sem.


Megkérdezném a feleséged, hogy ha te nem csesztetheted anyukát akkor ő vajon eltilthatja-e a gyereket a te anyukádtól, szüleidtől vagy őket is semmibe veszi? Mert akkor mondja el nekik személyesen!


Hívd fel rá a figyelmét, hogy ez így nem fog sokáig menni mert te nem egy kívülálló vagy hanem a férje és a gyermeketek apja. Ha ez a házasság tönkremegy mert szarba se néz akkor is anyuka lesz a szent?


Mellesleg: ugyan már mondd meg őszintén, mi lett volna ha elviszed a gyereket? Az apja vagy nem vagy eltiltva bíróságilag tőle tehát még csak feljelentést sem tehet.

Esetleg közölhetnéd, hogy akkor a te szüleid jönnek el! Vagy be sem kéne jelenteni az érkezésüket!

Max ordibál egyet te meg elintézed annyival, hogy nincs igazuk. A gyerek nem a saját tulajdonuk.


Ne is haragudj de egy kicsit mulyának tűnsz én holt ziher, hogy elvittem volna hiába óbégat.


Vagy egy házassági tanácsadás vagy kőkeményen a sarkadra állsz.

Vagy elválsz.

Bocs ha goromba voltam de tényleg fel tudnám rúgni a holdig az ilyen agyatlan, érzéketlen spinkókat meg az ilyen vén némbereket.


Szerintem állj neki albérletet keresni és állítsd kész tények elé:

- Jössz akkor jössz ha nem akkor nem nyuszifül de ezt nem nyelem tovább, hogy nincsenek jogaim a saját családomban mert te a házasságromboló szent anyád miatt teljesen kifordultál magadból. Én és az én szüleim már nem is számítunk nem jelentünk semmit. Képzeld ha ez fordítva lenne és veled csinálnák meg. Biztos tetszene!

Döntsél szivi: jó házasság vagy csonka család, magány egyedüllét mert anyuka nem fog hozzád bújni éjjelente és átölelni.


Ha megvan az albi kezdj csomagolni hidd el maga alá fog brunyálni mert megszokta, hogy ott vagy, viszed haza a pénzt stb. Szar lesz ám esténként egyedül lefeküdni és magyarázkodni a kislánynak. Egy misét megér.


Sajnállak, hogy ilyen feleséged van!

2013. jún. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ne hanyagold el semmiképpen a saját szüleidet,biztosan ők is szeretnének többet együtt lenni a kis unokájukkal!!! A lehető legjobb gondolat ha külön költöztök! Végtelenül sajnálom amiért a feleséged és közted nem lett megbeszélve,mindketten a saját rokonságát teszi rendbe mert az kevésbé fájóbb mint egy majdnem idegentől. Engem visszataszít ha valaki ajnározza a saját szüleit és közben nem akarja észrevenni a másik is hasonló érzéseket táplál a saját szülei iránt!!! Azt meg borzasztónak vélem ha a feleséged nem akar elmenni a te szüleidhez!! Meg kell szüntetned az "én házam,én váram" és azt csinálok amit akarok programot!! Próbálj meg különköltözni!
2013. jún. 7. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tartom egészségesnek a nagyszülőkkel való együttélést. Ha meg tudjátok tenni akkor külön kell menni.
2013. jún. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de inkább biztos.


A feleségedet az anyja nem engedi felnőni, de úgy tűnik, ő sem erőlteti meg magát, hogy a felnőtt-létet válassza. Azaz téged, a házasságát és a gyerekét.


Amit tehetsz: családterápiátra mehetsz a nejjel.

2013. jún. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

2/5 valasz.

koszonom az oszinteseget nem vagy goromba, nem tudom hogy hogy fog alakulni, most egy ket harom hetig nem vagyok otthon melo miatt, de szerintem egy albi kulcsaval fogok hazamenni es akkor kiderul hogy a ferjet es a csaladot valasztja vagy a kenyelmet anyucinal.

2013. jún. 7. 09:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Kulfoldon eltunk de tavaly hazakoltoztunk, anyosomek hazaba" -Kérdező, ez az általam eddig ismert legbiztosabb recept a válásra...


"a nincs kedved akkor elmegyek en a gyerekkel kettesben. Azt mondta hogy felejtsd el ehova nem viszed." - na, itt követted el a nagy hibát, ilyenkor fogni kell a gyereket és elvinni, anyuka meg anyós meg örjöngjenek kedvükre... tudod, téged beraktak a "spermadonor és eltartó" szerepbe, és rajtad áll, hogy ezt tűröd-e, hogy elfogadod-e, hogy lesz egy olyan "családod" amihez voltaképp semmi közöd azon túl, hogy szponzorálod... az ilyen próbálkozásokat a legelső alkalommal, a létező legradikálisabban KELL megtörni... már ha boldog családi életet szeretnél...

2013. jún. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Sajnos én is ebben a helyzetben vagyok,mint a feleséged,bár nálunk más probléma is van.

Mi igaz nem vagyunk házasok a lányunk 7 hónapos,a párom elköltözött,jogosan erre rá jöttem,most harcolok hogy vissza kapjuk őt.

Tudnék mit mondani a feleségednek ezekről a dolgokról.


Remélem hamar megoldódik a helyzeted és egy család lesztek :) Sok sikert.

2013. jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8/8 valasz

En is remelem hogy megoldodik mert ha nem vagyunk otthon akkor minden happy... tenyleg lehet az kene hogy valaki aki hasonlo cipoben jar beszeljen a fejevel :)

2013. jún. 7. 10:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Barátnője nincs, akire hallgatna? Aki elmesélné neki, hogy ha egyszer már férjhez ment akkor az azt jelenti, hogy a szülein túllépett és saját életet kezdett? Akkor is ilyen nagyszájú és magabiztos lesz ha egyedül marad?

Tényleg ezt akarja? Macerás lesz ám egyedülálló anyukaként gyereket nevelni. Vagy állást keresni ha úgy alakul. Mi lesz ha az anyja meghal? Tökre egyedül marad. Elveszít egy olyan férjet, akivel amúgy semmi baj és élhetnének boldogan. Felelősséggel tartozik a kislány felé és kötelessége megóvni a családi egységet az ő számára.

A nő dolga nem az, hogy széthúzzon hanem az, hogy egyben tartsa a családot. Ebben ő csődöt mondott anyuka meg a cinkos társ és felbujtó.

Esetleg a te szüleid is elbeszélgethetnének vele. Hogy mi a baj azzal, hogy náluk van a gyerek, mondja meg mi a probléma velük, miért teszi tönkre direkt a házasságát, miért jó ez neki, mikor bántották meg őt valaha? Ők sem szólnak bele a fiúk életébe mert már felnőtt és saját élete van. Meg tud állni a lábán egyedül. Nem kell, hogy a háttérből duruzsoljanak neki hülyeségeket.

Otthon a saját kis köreiben határozottnak érzi magát de hidd el egy szemtől szembeni konfrontációnál már beléjük szorul a nagy magabiztosság.


Sok szerencsét! Kíváncsi vagyok sikerül-e dűlőre jutnotok.

2013. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!