Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyünk ebben a helyzetben?

Mit tegyünk ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van a sógorom akit gyerekkora óta ismerek, most 19 éves. Lett neki egy barátnője, és jól kijövünk velük. Az a baj, hogy elmesélte nekünk , hogy össze szoktak verekedni. ( kb 1,5 éve vannak együtt) és rendszerint a lány jön ki rosszul a dologból. Ez az én szemembe verés, akárhogy szépíti is. Mi a férjemmel nagyon fel vagyunk háborodva és többször megmostuk a fejét. Komolyan elbeszélgettünk vele, hogy ez nem normális( és rossz családi példájuk sincs) , ez nem szeretet, stb... A lány szülei nem tudják, pedig otthon lakik a lány, és a sógorom jár hozzá. Én szívem szerint szólnék a lány apjának, és akkor ugye óriási botrány lesz.Tudom hogy a lány is heves vérmérsékletű, de ott is lehetne hagyni, ha cirkusz van, de hiába magyarázzuk neki. Hiába mondunk bármit. A sógorom szerint a lány a legutóbbi után is azt mondta szereti. Mit tegyünk? Mert ez borzalmas. Amúgy a sógorom egy rendes testvér, de egyszerűen nem értjük miért lesz ilyen ....hadd ne soroljam fel.
2013. jún. 17. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar pontosabban az hogy össze szoktak verekedni és a lány jön ki rosszabbul?


Hülyeségből mi is szoktunk,de csak játék,bohóckodás,bár sikerült már mindkettőnknek megsérülnie.De szándékosan sosem bántana.(de ha addig csiklandozom,hogy már rúgkapál,akkor nem csodálkoztam,hogy eltalálta a könyökével a szemöldököm és felrepedt,leragasztottuk,és megállapitottuk,hogy 30 évesen is két rossz gyerek vagyunk)

2013. jún. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, mint amit az 1-es válaszadó írt, nálunk is voltak, ez belefér :)


De az, hogy összeverekszenek és a lány jön ki rosszul - úgy ahogy a kérdező is írja, ez verés. Még csak 19 éves, és családi példa sincs, ahol ebben nőtt volna fel. Szerintem önuralommal lehet ezt kezelni, ahol mindkettőjüknek kell uralkodniuk magukon.

2013. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez nem a hülyéskedés kategória, ahhoz nyilván senkinek semmi köze.

Összevesznek komolyan, repülnek a tányérok, pl felnyomja a sógorom a nyakánál fogva a falra. Vagy úgy nekilökte az ajtónak hogy orrán száján dőlt a vér. Igaz hogy a csaj is ad neki ha tud, de szerintem ez akkor sem oké.Ez bántalmazás.

2013. jún. 17. 10:00
 4/7 A kérdező kommentje:
Hülyéskedés mindenkinél van, nálunk is, abba bele sem szólhatnánk. Az vicc. Ahhoz semmi közünk. Ez verés, és komoly dolog.
2013. jún. 17. 10:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Úristen O.O ezek miért vannak még együtt????
2013. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A csaj nem igazából szereti. Ez egyfajta pszichés kötődés: a bántalmazott ragaszkodik a bántalmazóhoz, mert lelkileg függ tőle. Nagyon sok feleség/barátnő, ezért marad együtt évekig olyan férfivel, aki rendszeresen veri. A lány nem fog szakítani a sráccal még valami tényleg komoly baja nem lesz. Ha a sógorod így viselkedik, előbb utóbb bíróságon találja magát. A lány anyjának nem lehetne szólni, vele beszélni először, hogy ne a heves apuka essen neki a sógornak? Esetleg a lánnyal, hogy miért ilyen, ez miért nem zavarja? Valamit tényleg tenni kell, mert a sógorod csúnyán is kijöhet az ügyből, és addig kellene cselekedni még nagyobb baj nem lesz.
2013. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A lánnyal kéne beszélni, hogy egyáltalán miért tűri ezt el??? Ilyen iatalon, gondolom ő se idősebb. :S

ez már rég nem a normális kategória...ha a lány nem hajlandó változtatni szólni kell vkinek. Mert hiába ad neki ő is egy nő nem tud akkorát ütni, meg nem tud egy férfit felnyomni a fara. max ütni-vágni..de hát az is mennyire fáj egy férfinak most őszintén?

2013. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!