Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy tudok utána nézni annak,...

Hogy tudok utána nézni annak, hogy örökbe fogadtak-e a szüleim tudta nélkül?

Figyelt kérdés
A testvérem nagyon hasonlít a szüleimre:külsőre,belső tulajdonságokra,mindenhogy én meg teljesen elütök.
2013. jún. 22. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Egyébként attól még, hogy nem hasonlítasz a szüleidre nem feltétlen fogadtak örökbe. Én sem hasonlítok sem anyámra, sem apámra.

2013. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
azt ugye tudod, hogy a genetika bonyolult dolog, és egyáltalán nem biztos, hogy az ember a szüleire fog hasonlítani, "visszaüthet" akármelyik más ősére is
2013. jún. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2013. jún. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kár volt ezt pluszba odaírni.......... Nem vagyok biztos a dolgoba ezért szeretnék utánanézni
2013. jún. 22. 20:00
 5/14 A kérdező kommentje:
23
2013. jún. 22. 20:01
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
en is ugyanigy ketelkedtem mivel anyukamra nagyon hasonlitok meg anyukam csaladjara, de apukamra egyaltalan nem, se a csaladjara. se kulso, se belso tulajdonsagok. en addig "zaklattam" anyukam meg tettem fel kerdeseket mig egyszer rosszul valaszolt. utana meg fel evbe kerult mire bevallotta hogy apukam nem az apukam, mivel neki nem lehet gyereke. mesterseges megtermekenyitessel esett teherbe anyukam, donor apatol. 23 eves voltam en is mikor kiderult.
2013. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Belső tulajdonságokat nem lehet örökölni, csak azonosulás útján tanulni, csak a habitus (a vérmérséklet) az, ami örökletes.


Ha az örökbefogadás titkos volt, akkor sehol sem. Vérvizsgálat, ill. teljes genetikai vizsgálat tudná megmondani pontosabban, hogy mi a helyzet, de ahhoz a szüleid is kellenek.

2013. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
28%
Hogy érted, hogy a szüleid tudta nélkül? Örökbe fogadni csak úgy lehet egy gyereket, ha a vér szerinti szülők lemondanak róla. Ez lehet nyílt vagy titkos. De a szülők tudnak róla. Nem teljesen értem mire gondoltál. Inkább kérdezd meg őket.
2013. jún. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak rosszul fogalmazott. A szülei tudta nélkül akar utánajárni.
2013. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagytakaritást tartasz és minden hivatalosnak tünő papirt átnézel.
2013. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!