Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi értelme van pár hetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van pár hetes diétát tartani az esküvő előtt? Utána 1hét alatt úgyis visszajön.

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 16:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha így gondolod akkor ne diétázz.
2013. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó.

3 esküvőre megyünk nyáron, mind a 3 menyasszony átlagos testalkatú, évek óta ugyanolyan a súlyuk kb. Most mind a 3an nekiálltak ilyen "Fogyj 7 nap alatt 10kg-t" meg hasonló diétáknak.

2013. jún. 15. 16:56
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Én félévvel a lagzi előtt kezdtem el és lement 16 kiló:) Nem jött vissza azóta sem semmi. Utolsó hónapban húztam bele leginkább, akkor lement 5 kiló. Miért is lett volna feleslege? Legalább jól néztem ki az esküvőmön.

Még pár napos diétával is el lehet érniu, hogy laposabb legyen a has.

De téged meg miért érdekel mit csinál más?

2013. jún. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
Gondoltam, hogy nem rólad van szó. Az ilyen kérdéseknél mindig más dolgával foglalkozik a kérdező. Na mindegy, elmagyarázom. Azért tartanak diétát az esküvő előtt, mert a nagy napjukon jól akarnak kinézni. Mondjuk elég gáz, hogy magadtól nem jöttél rá.
2013. jún. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

De mindenki tudja, hogy előtte hogy néztek ki, és nagy többségében utána pár héttel is ugyanúgy fognak kinézni.

Tisztelet a kivételnek, de az nem 2-3 héttel esküvő előtt áll neki.

2013. jún. 15. 17:04
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Valamennyire érthető, amire a kérdező gondol. Miért akar máshogy kinézni, mint máskor, csak azért, hogy utána úgyis visszahízik?

Ha persze tudja tartani a súlyát, nem jojózik, akkor jó ösztönző erő lehet az esküvőre fogyás, de egyébként nem látom értelmét.

Ha hirtelen és drasztikus módszerekkel fogy le, majd a duplája visszajön. :)

2013. jún. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ezen nem kellene görcsölnöd. Majd te nem fogyózol az esküvőd előtt. Sőt, menyasszonyi ruhát se vegyél, meg ne is sminkelj, ne menj fodrászhoz, mert úgyis mindenki tudja, hogy nézel ki a hétköznapokban.
2013. jún. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Jól akarnak mutatni a menyasszonyi ruhában, az esküvői képeken, amit elvileg, jó esetben egy életben egyszer vesznek fel. Még akkor is, ha esetleg később visszaszedik a kilókat.
2013. jún. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Ja,az ilyen "csodadiéták" csak időlegesen hatnak.Ahogy abbahagyják visszajön.. A teljes eredményhez életmódváltás szükséges.(több sport,átgondolt étkezés)


Gondolom élete nagy napján a lehető legjobban akar kinézni.

Bár ez így kicsit önbecsapás..

2013. jún. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%

Végül is ennyi erővel az egészre lehet mondani, hogy önbecsapás: az ember különleges, alkalmi frizurát, sminket csináltat arra a napra, már eleve nem úgy néz ki, mint a hétköznapokon, vagy amikor csak úgy elmegy valahova szórakozni.

De ez nem is csak annak az egy napnak szól. Később majd az ott készült képeket, videókat fogjuk visszanézni, esetleg idős korunkban is és azért van, akinek jobb úgy nézegetni az esküvői képeket, hogy: milyen szép menyasszony voltam, nem pedig úgy, hogy: na, itt, meg ott buggyant ki a hájam. Még ha amúgy általában van is egy kis felesleg.

2013. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!