Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az én történetem elég hosszú,...

Az én történetem elég hosszú, remélem azért tudotok segíteni!? : p

Figyelt kérdés

szóval!most 13 éves leszek 14-én!Szüleim 6 éves koromban elváltak,nagyon megviselt,és fel si szedtem magamra!Ezután pár évvel rá a kereszt szüleim is elváltak! Az is rettentően megviselt!Kerestem a tel.számukat de mind a régi telómba veszett!Iwiw-en kerezstapummal tartottam a kapcsolatot,addíg amíg le nem töröltem!Hónapokig kerestem őket facebook-on!egyedül először a "kereszt tesómat"(talán így kell mondani) találtam meg,aztán a keresztapumat!Láttam hogy van egy másik "nője".Rá is írtam,hogy szia rég nem beszéltünk,hogy vagy,és ha kesz ideje írjon vissza!Eddig nincs gond!De napokkal később látta,de nme írt vissza,ez elég rosszul esett/esik azért.Kezdek arra gyanakodni hogy az új "családjának" nem mondta el hogy én vagyok neki??


nayo hiányzik :-(( szeretném vele feévenni a kapcsolatot.Segítsetek,hogy mi is lehet! nagyon köszönöm:)



2013. júl. 8. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom te is tudod, hiszen megtapasztaltad a saját bőrödön, hogy a válás nem egyszerű. Talán még keresztapukád sem tudja, hogy miután végzett az előző kapcsolatával, mit kezdjen veled, aki annak valamilyen emlékeztetője vagy. DE! Ha igazán szeret téged, és jó viszony alakult ki köztetek az évek során, akkor félre kell tudnia tenni a múltat, hiszen te Te vagy.


Ami meg a facebookot illeti... szerintem fölösleges nézegetni ezt, hogy látta vagy nem látta. Én is csinálok olyat, hogy például fontosabb emailt várok, felnézek, átolvasom az üzeneteimet, és le is lépek. Várj egy kicsit, keresni fog.

2013. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt hiszem akkor használta utoljára a facéját,2012.dec.
2013. júl. 8. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!