Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az unokatesóm 24 éves de még...

Az unokatesóm 24 éves de még szűz. Szeretné eltitkolni a párja előtt mert cikinek érzi. Hogyan tudná eltitkolni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 12:33
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan gondolja a kapcsolatot, ne hazugsággal indítsa a kapcsolatot, mert ha lebukik a srác tuti, hogy ott hagyja!

És le fog bukni, ezt nem tudod titkolni, mert van akinek a sokadik alkalom is kellemetlen!

2013. júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Azt mondja megtudja magát játszani.
2013. júl. 9. 12:57
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatesód hülye, már bocs. 24 évesen hazugsággal indít egy kapcsolatot?
2013. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezen mit szégyelni és hülyeség volt hazudni, hogy már nem szűz.Nem értem mi a ciki abban, hogy valakinek 24évesen nem jártak még ott lent...Szerintem a pali (ha normális) örülni fog, hogy nem egy agyonhajtott nőcskével van dolga.

El kell neki mondani, mert pokol lehet így az első alkalom.Tudatlan, esetlen lehet az ágyban, egyből észreveszi a csávó, hogy mivan.

És persze így, hogy nemtudja, nem biztos hogy olyan odafigyeléssel, óvatossággal csinálná az egészet, hisz úgy van vele, hogy már nem szűz.

2013. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Megjátszani? Nem tudod. Személyes tapasztalat, nekem elsőre össze se jött, mert be voltam tojva, és egyszerűen bezáródtam! Ha anno nem tudta volna az első, hogy az első megbántam volna! Ő is megfogja! És lehet egy életre nyomot hagy benne!
2013. júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha te is lány vagy, akkor talán meg tudod győzni!
2013. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Ráadásul a pasi sem fiatal már... De az uncsitesóm szerint nem jön rá, hogy mi van.
2013. júl. 9. 13:04
 18/41 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá! Itt mindenki leírta, hogy nem jó ötlet, de ha fájdalmas elsőt akar akkor meglesz. Aztán ha a pasi utána otthagyja, mert hazudott, akkor még az is lesz benne, hogy minden pasi csak dugni akar.
2013. júl. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Hülye az unokatesód, én 25 évesen vagyok és szűz de eszembe se jutna hazudni.
2013. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
A pasi hány éves?
2013. júl. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!