Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nem szeret az anyám...

Miért nem szeret az anyám másoknál is van ilyen gond? Lehet az egyik gyereket jobban szeretni?

Figyelt kérdés
19éves vagyok egyetemre járok gyakorlatilag havonta egyszer beszélünk akkor is csak akkor amikor én felhívom. Pénzt csak akkor küldd ha már hetek óta rágom a fülét állandóan kölcsön kell kérnem sajnos emiatt. Közben a húgomnak 10ezres ruhákat vesz állandóan mennek étterembe meg ilyenek. Nem is érdekli ha pl. aztmondom neki h 1napja nem ettem semmit vagy valami problémám van. Egyébként akkoris így volt ez mikor otthon laktam ha betegvoltam nem vett nekem gyógyszert soha nemtudtam pl lányos dolgokat megbeszélni vele és semmi mást senkivel (apám nem él velünk). Ha éppen egy hónapban egyszer hazamegyek egyáltalán nem foglalkozik velem levegőnek néz vagy csak veszekszik velem. Többször megakartam vele már ezt beszélni de mindig lerázott h neki most erre nincs ideje agy ehhez nincs kedve. Soha semmilyen szeretet kinyilvánítás nincsen felőle irányomba.:( Sajnos teljesen tanácstalan agyok mit tehetnék.

2013. júl. 10. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Lassan felnőtt vagy, már nem rázhat le, egyszer úgyis meg kell ezt beszélned vele és tisztáznod, hogy mi baja veled. Próbálkozz, és ne hagyd magad lerázni. Ha nagyon meg akarod tudni, és eleget piszkálod vele, szerintem egyszer megmondja, ha csak türelmetlenségében is.

Általában van egy "kedvence" minden szülőnek, akit valamiért jobban szeret kicsit, de normális esetben ezt egyrészt csak érzi, de nem érezteti nagyon, másrészt nem ilyen extrém mértékben, attól még a másikat/többit is szereti.

2013. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!