Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Anyám szerint ez miért gond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám szerint ez miért gond?

Figyelt kérdés
Nemsokára elkezdem első évemet az egyetemnél. Anyám egyszer mondta, hogy bárkivel összejöhetek és bárki lehet a barátnőm, de a feleségem ne onnan legyen. Nem tudom, hogy ebben mi a gond, ha később olyan lányt veszek el, akivel ugyanott tanultam.
2010. aug. 13. 10:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezt anyádtól kell kérdezned. Csak ő tudhatja. Szerintem például nem gond. De ettől még én kíváncsi lennék az ő érvelésére is.
2010. aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában a rohanó élet miatt sok rossz házasság kötődik, egyetemen főiskolán, mert az embernek tanulás mellett nincs ideje ismerkedni, aztán meg sok a válás.

Gondolom ettől félt téged, de hát ha szerelmes leszel, akkor úgysem az dönt, h honnan ismeritek egymást. :)

Ne vedd a szívedre, de jegyezd ezt meg, mint jó tanácsot.

2010. aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát ez elég fura... :S Nem tudom mi baj lenne akkor, ha onnan ismernéd meg a leendő feleségedet, legalább már akkor is ismernétek egymást, sokat tudnátok együtt lenni, segíteni egymást a tanulásban is. Szerintem ez tök jó dolog lehet. Meg persze ha albérletben laknátok, addig is össze tudnátok költözni és megtudnátok hogy bírjátok együtt. Nem tudom miért gondolkozik így édesanyád, érdekes...
2010. aug. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Én a helyedben ezzel nem törődnék. Vagy csak akkor, ha tényleg ott szedsz fel egy csajt. De ha szereted őt, akkor anyucinak is el kell majd fogadnia.
2010. aug. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyetem alatt jött egy pasi..jól elvoltunk..aztán amikor vége lett a sulinak rájöttünk, hogy nem is volt az olyan jó..gondolom anyukád is valami ilyesmi miatt félt..
2010. aug. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

Édesanyádnak érdekes felfogása van. Mintha ezt igy meglehetne határoznia hogy itt megismerkdesz xy nal de ott fogod megtalálni a feleséged és nem itt. AZthiszi ez igy működik?!:) neharagudj de ez kicsit vicces. Szerintem semmi gond ha egyetemen ismered meg a későbbi esetleg feleséged. Mondjuk lehet azért gondolja ezt mert azthiszi hogy az egyetem csak szex, pia stb ről szól és hogy azok a lányok nem érnek annyit, ezt tudom esetleg elképzelni. de ez hülyeség, de a szülők fejében bármi megfordul.


21l

2010. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy érthette, hogy ha összejössz valakivel, ne vedd halálosan komolyan a kapcsolatot, mert ha szétmentek (ami elég gyakori), akkor nagyon földhözvág.
2010. aug. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nemlehet, hogy messze van az egyetem tőletek? Talán arra gondolt, hogy nehéz lenne egy akár több 100kmre lakó feleséget megtartani. Nehézkes lenne a családlátogatás, más hagyományok vagy talán attól tart, hogy te költözöl oda s kevesebbet lát. Csak találgatok.
2010. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

10:39


Mitől nem volt jó?


10:51


Az egyetem a közelünkben van.

2010. aug. 13. 11:00
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszi,hogy az egyetemeken csak rib*ncok tanulnak.Anyám is azt hitte,hogy az egyetemen mindenkinek első dolga lefeküdni az összes többi egyetemistával.Vannak ilyenek.
2010. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!