Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy tudnám a jelenleg élő...

Hogy tudnám a jelenleg élő rokonaimat felkutatni?

Figyelt kérdés

Pár éve elkezdtem, a nagyszüleim testvéreinek leszármazottainak jelentős részét is sikerült felkutatni.

De több ág ismeretlen maradt. Őket hogy tudnám megtalálni.

Anyai nagyszüleimnek 1-1 testvérének leszármazottait nem találtam, Apai nagyapámnak egyik testvére Somborba költözött, leszármazottait (ha van) neki sem tudom.

Apai nagyanyámnak nem tudom hányan voltak testvérek, de egynek sikerült a leszármazottait megismerni.

Ja és Ausztráliában is élnek rokonok de őket sem tudom hogy lehet őket megtalálni.

Őket hogy találhatom meg?


2013. júl. 12. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezősködj rokonoktól hogy mit tudnak róluk esetleg.

Én is nagyapám legfiatalabb lánytestvérét akartam megtalálni és az ő családját. Én róla is csak annyit tudtam hogy Zselízen lakik és hogy még nincsenek unokái mert még viszonylag fiatalabb és elég régen ment férjhez tehát a legidősebb gyermeke is csak 20 év körüli lehet ha jól tudom.

Őket nem találtam meg, mert szlovák nevet vett fel, és így lehetetlen megtalálni. A rokonom akitől megtudtam ő is csak részen emlékezett rá sajnos, a betegsége miatt nagyon kevés információt tudott elmondani mert ő sem látta vagy 25 éve, és nem is beszélt vele.

A rokonaim többségét nekem sikerült megtalálnom, plusz szülői segítséggel, de még így is vannak olyan rokonaim akiknek még a nevüket sem tudom.

És egy olyan rokonom van ha jól tudom a harmad unokatestvérem aki lány és árva, pontosabban az anyai nagybátyjánál él aki nem rokonunk és így nehéz őt megtalálni mert elég messzire költöztek pontosabban Oroszországba mert onnan származnak.

Én is mindent megpróbáltam, a leghatékonyabb megoldás az volt amikor én kérdeztem a rokonok felől.

2013. júl. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!