Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Temetésre kell mennem, mert...

Temetésre kell mennem, mert egy közeli rokonom halt meg, ez a ruha jó lesz, nem kihívó egy temetésre?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam,hogy fekete magassarkú,fekete hosszú nadrág,és egy fekete ujjatlan.

Olyan meleget mond,és nem akarok sem rövidujjúba,sem hosszú pólóban menni!


2013. júl. 13. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Közeli rokonnál az érdekel, hogy milyen a ruhád? Én a fejemből sem láttam ki, az sem érdekelt volna, ha szakadtban megyek, a fejem kétszer akkora volt a sírástól.
2013. júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
85%
Részvétem. Szerintem megfelelő.
2013. júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ujjatlan felsoben botrankozast fogsz kelteni. Vegyel rovidujjut, kibirod, mas is kibirja. Foleg,hogy kozlei rokonrol van szo. A tobbi OK.
2013. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Persze,hogy jó lesz.Kit érdekel az ,hogy kinn milyen ruha van?
2013. júl. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Persze,hogy érdekel!

Mert megtisztelem a megfelelő ruhával!

2013. júl. 13. 12:49
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 13. 12:49
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Temetésre nem illik fedetlen vállú ruhában menni. Legalábbis felénk.(Alföld) Vegyél fel szellőzős blúzt.

Ne azért, mert megszólnak, hanem tiszteletből.

Nem fognak kritizálni, mindenkinek nagyobb baja is van ennél. Tartsd be a templomba járás írott, íratlan szabályait. Fedetlen váll nem fér bele.

2013. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem jó az összeállítás, bár én inkább a nadrág helyett szoknyát vennék fel testszínű harisnyával. Mi az, hogy nem illik ujjatlanban lenni??? Engem különösebben az se botránkoztatna meg, ha valaki teljesen rózsaszínben jelenjen meg. Nem a szín a fontos, hanem hogy eljön az illető. Nagy baromságnak tartom, hogy a feketét a gyásszal azonosítjuk.
2013. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk szoktak ujjatlanban lenni, viszont szoknyához kizárólag fekete harisnyát vesznek...


sőt több embert láttam már nem feketében is, nem ezen múlik a gyász

2013. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

részvétem:(

én egy fekete rövid ujjú pólóban mentem fekete nadrággal és cipőben

szintén meleg volt de én a hétköznapokban sem öltözöm másként csak kicsit színesebben

testvérem egy fekete ruhát vett fel ami picit térd fölé ért és az ujjatlan volt

később olvastam hogy a fedetlen vállak nem illenek se egy esküvőre se egy temetésre


de a gyászban igazán ez senkit nem érdekelt hogy ki és miben megy a temetésre csak sírtunk és sírtunk és megszakadt a szívünk:(

2013. júl. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!