Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a ruha túl...

Szerintetek ez a ruha túl kihívó lenne, igaza van anyának? Miért teszi ezt mindig?

Figyelt kérdés

[link]


A barátom gimis és a sulijában lesz egy bál,ez az év egyik legnagyobb eseménye az év közben.Elhívott,de mondtam neki,hogy nincs semmilyen ruhám,amit felvehetnék és most anya nem fog pénzt adni.Erre Ő megvette a ruhát és egy hozzá illő magassarkút.


Anya kiakadt,hogy az a ruha nem korombelieknek való és nem örül neki,hogy a barátom mindent megvesz nekem,mert ez neki kellemetlen.

Tényleg sok mindent vesz a barátom ajándékba,de nem én mondom neki,hanem csak úgy meglep velük,én pedig örülök neki,mert tudom,hogy anya nem venne olyan dolgokat,mint amiket Ő vesz,mert anya nem szereti a márkás dolgokat,szerinte felesleges sokat költeni ruhákra,kiegészítőkre vagy parfümre...


De anya nem ismeri a barátomék anyagi helyzetét,nagyon gazdagok,akármit megengedhetnek maguknak és a barátom mondta,hogy Ő azért vesz nekem mindig ajándékot,mert szeret és boldognak akar látni.


Tegnap is elkezdett velem üvöltözni,mert megtudta,hogy már lefeküdtem a barátommal és néha ott alszok náluk...teljesen kiborultam,hajnalig nem tudtam elaludni és ma felvételit írtam,kialvatlanul mentem és azért haragszik,mert nem mondtam el neki azt,hogy mi van a barátommal.

Ha elmondtam volna,akkor csak veszekedés lett volna a dologból,mert Ő állítja,hogy tudja,mi a jó nekem.

Azért nem mondtam el,mert tudtam,hogy sosem engedné,hogy ott aludjak náluk.

Nem értem,hogy miért nem fogja fel,hogy nem vagyok 5 éves,akinek megmondhatja,hogy mit lehet és mit nem.



A kérdéseim a következők:

Szerintetek a fenti ruha tényleg nem való nekem(nekem amúgy nagyon tetszik)?

Anya miért csinálja ezt?

Mit csináljak,hogy leszálljon a barátomról és rólam?



Köszönöm szépen előre válaszaitokat!


2012. jan. 21. 17:52
1 2 3 4 5
 1/47 anonim válasza:
99%
Szerintem a ruha egyáltalán nem kihívó,viszont az,hogy 14 vagy és lefekszel a pasiddal,és még te vagy felháborodva,azon hogy anyukád kiakadt na ez durva.
2012. jan. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim válasza:
70%
hány éves vagy?
2012. jan. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
97%

Hány éves vagy? Csak hogy tudjuk, jogos e az aggodalma

ma... Amúgy, az anyukád, te a kislánya vagy, csak aggódik érted, és szeretné,ha mindent megosztanál vele. örülj neki, hogy érdekled, az én anyám évek óta nem törődik velem. Annyit tehetsz, hogy avasd be minél több részletbe az életedből, azért nem kell mindent elmondanod, de érezze, hogy bízol benne,és akkor ő is jobban fog bízni benned.

2012. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
71%
Hány éves vagy? En ezt a ruhát 25 felettieknek képzelem el, és nagyon karcsú, magas lányokra.
2012. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

14 éves vagyok,15 leszek 4 hónap múlva.

Magas vagyok és vékony,szóval jól áll a ruha,aki látta rajtam,az ezt mondta,csak anya nem...

2012. jan. 21. 18:00
 6/47 anonim ***** válasza:
72%

Véleményem szerint a mamádnak teljesen igaza van. Neked még a tanúlásra kell koncentrálnod.

A barátod hány éves?

2012. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
95%
A te pártodon voltam egészen addig amíg olvastam, hogy felvételit írtál!!!!! Nagyon fiatal vagy! Nem kellett volna még lefeküdnöd a barátoddal és nem hordj ilyen ruhát főleg ne magassarkúval!
2012. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
82%

A barátja gimis, azaz ő nem, mert akkor azt írta volna, hogy ő IS gimis, plussz felvételit írt januárban = 14 éves. Nem volt nehéz kitalálni.


Kérdező, nagyon durván úgy élsz 14 évesen, ahogy majd 10 év múlva kéne. Anyukád reakciója teljesen jogos, és szerintem kevés is, a nevelésed lett elcseszve, de rendesen. Bár még most sem késő normális lánynak lenned.

2012. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
7%
Szia! Szerintem a ruha nagyon szep!!! Az a feher az ugyi? Hany eves vagy? Szerintem meg mindig az o kislanyanak hisz, persze az is vagy, de van egy hatar ( csak azt a hatart a szulok nem ertik, amig kb 20 eves nem leszel ;) )! Biztos csak nagyon szeret es nem akarja hogy baj erjen vagy hogy csalodj! :)
2012. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim válasza:
87%

pff... 14 évesen lefekszel a pasiddal,és még csodálkozol,hogy ki van akadva??

Nem vagy normális.

2012. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!