Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek anyunak igaza van?

Szerintetek anyunak igaza van?

Figyelt kérdés
Barátommal másfél éve együtt vagyok, ő itt lakott 1 évig, mai napig mindennap itt van nálunk. Mindenkinek bemutattam akinek csak lehetett, én neki csak az anyját meg a nővérét ismerem, (se nagymama, nagypapa egyik részről se) én meg oda nem mehetek, anyunak nem tetszik hogy ÉN mindent Ő semmit.( ha hívna se mennék, engem nem bánt a dolog, csak anyukámat)
2013. aug. 3. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég furcsa nem... ? Igy látatlanban igazat adok anyudnak.
2013. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, persze, hogy igaza van anyukádnak. Az a furcsa, hogy téged nem zavar. De mért nem mehetsz oda? Nem csípnek?
2013. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
van vmi speciális ok hogy te nem mehetsz ?
2013. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Argloss ***** válasza:
Ha rossz a viszonya a családjával és ő sem igazán tartja velük a kapcsolatot, akkor szerintem nem különösebben kell agyalni ezen a dolgon. Ha nem is beszél velük csak szökőévente, akkor fura lenne odaállítani, hogy itt van Juci a barátnőm. Nyilván "érdekes" otthon a családi élete, ha ilyen gyorsan odaköltözött hozzátok és minden nap ott van.
2013. aug. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem tetszik nekik, hogy megmondom amit gondolok.:) de nem is ismernek, csak elítélnek.
2013. aug. 3. 12:10
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
Ha valóban ezért nem szeretnek, akkor tényleg ne bántson a dolog. Én szeretem, ha valaki szókimondó, mert az ilyen ember egyenes és őszinte. Persze a szókimondó nem egyenlő a bunkóval. Örülhetnének is, hogy nem vagy kétszínű.
2013. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ez elég fura, hogy nem is ismernek és elítélnek..tuti igaz ez az ok ?
2013. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

több mint 10 éve vagyunk együtt és a mai napig nem igazán ismerem a családját a barátait meg pláne nem

4 év kellett neki mire egyáltalán bemutatott a szüleinek...nem érzi úgy hogy a családi összejöveteleken nekem is részt kéne vennem stb...khmm...

ez van

rengeteg vita volt emiatt köztünk is meg anyu is megjegyezte már...nálunk fontos a család ő is családtagként van kezelve ...ezért nekem fáj hogy viszont ez nincs így de már beletörődtem és megszoktam...


igaza van persze de ha nektek így jó akkor végül is mindegy hogy az anyukád hogy gondolja

2013. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádnak igaza lehet. Miért nem mehetsz? Elég régi kapcsolat, szerintem ez csak kifogás a barátod részéről, hogy nem kedvelnek. Nem is ismernek!

Esetleg egy barátnő, feleség, gyerek otthon??

Gondolkodtató a barátod viselkedése...Vagy szégyell a rokonság előtt?

Ő mindig nálatok, Te soha náluk. Érdekes, de gyanús!!

2013. aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak anyukáját ismerem. és ő mondja hogy milyen vagyok a mamájának meg a többieknek, múltkor párom beszélt vele hogy átmegy a valamiéért a mamájához, erre azt mondta hogy azt a lotyót ide ne hozza.. Életébe nem látott, ezek az anyukájának a szülei, az apuka szülei állítolag kedvesek, meg az apukája is, és ma ment le hozzájuk, és csak meg se kérdezte hogy lenne -e kedvem megismerni őket..:s mondjuk lehet kicsit engem is bánt..
2013. aug. 3. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!