Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan tudnám ezt megérteni?...

Hogyan tudnám ezt megérteni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Két évet együtt éltünk, mindketten házasok voltunk, sőt gyerek is volt, de nem számított, mi összeköltöztünk együtt ünnepeltük a válást. A párom nője beleköpött a levesünkbe, lebuktunk így nem ment könnyen, olcsón a válásunk, mert a férjemet is megkereste. Nagy boldogságunk hamar szertefoszlott...nem igazán volt pénzünk, meg a gyerektartásra elment, hitelt kellett a váláshoz felvenni. Többször szakítottunk, de mindig visszakönyörgi magát. Most volt egy féléves szünet, elment külföldre dolgozni, de így, hogy van pénze összejöttünk megint. A szülei a pasinak gyűlölnek. Nem értem miért, a fiuk jön vissza mindig hozzám. Idén tegnap találkoztam a szülőkkel először az apuka hozzám sem szólt!
2013. aug. 5. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:

"A szülei a pasinak gyűlölnek. Nem értem miért"


Kell még kommentár.


"de így, hogy van pénze összejöttünk megint."

2013. aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan óránként meg fogod kérdezni?
2013. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beleköptél a levesükbe.. -.- A szép párkapcsolat odament. A gyerekeinek nincs apja..
2013. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csodálkozol? Egy családot szétszakItasz, ha ment is a férfi, akkor is közreműködtél, minden akadályon keresztül, de amikor nem volt pénze szétmentetek, amikor lett újra összejöttél vele. Szép történet.
2013. aug. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
DE EZ NEM CSAK AZ ÉN SARAM. Ketten kellettünk hozzá. És az ex nővel meg beszélgetnek, tartják a kapcsolatot...elutaznak hozzá...
2013. aug. 5. 13:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, az exet szeretik, téged nem fognak. Lehet, hogy a gyereküket is okolják, de ő a gyerekük, te pedig idegen vagy.
2013. aug. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, hogy itt két felbomlott családról van szó. A fiú szülei pártolják a fiuk családját, feleségét. A fiúnak veled sem stabil a kapcsolata.

Jó ez neked? Érdemes fenntartani? Van ennek hosszú távon értelme? Valóban a fiú pénze kell, s ha elfogy, akkor konfliktusok adódnak, s időről-időre szakítotok? Tisztességes ez így? Ezekre a kérdésekre Te tudod megadni a választ. A helyedben én ezt az ügyet lezárnám, visszaengedném a családjához.

2013. aug. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!