Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon nem értem a fizikát!...

Nagyon nem értem a fizikát! Hogyan tudnám megérteni segítség nélkül?

Figyelt kérdés

10.-es vagyok, tavaly épp, hogy átcsúsztam fizikából 2-essel, és egész évben nem kaptam 2-esnél jobb jegyet. :/ :(((

Persze tudom, hogy az én hibám, mert nem tanultam, meg amúgy is, általánosban is nagyon lazán tanította nekünk a tanár a fizikát... Most elhatároztam, hogy szeretném a következő tz-t jól megírni, 3-4 hét múlva lesz, hőtanból. Hogyan tudnék jól felkészülni rá?? Sajnos az alapok is hiányoznak, gyakorlatilag egy kukkot nem értek, és az osztályomban 30 emberből 25 ugyanígy van... SEGÍTSETEK!!


2012. okt. 28. 15:28
 1/2 anonim válasza:
74%
Probald gyakorlatiasabban venni ezt a targyat. Sokszor a jozan paraszti esz ravezet a dolgokra.
2012. okt. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sokan vállalnak korrepetálást (akár interneten keresztül), ha ennyire lazán tanítja a tanár lehet érdemes volna.
2012. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!