Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan reagálnátok rá, ha...

Hogyan reagálnátok rá, ha egyszer rajtakapnátok egy idősebb férfi rokont, ismerőst, hogy a 10-12 éves lányotokat "nimfácskának" becézi?

Figyelt kérdés

2013. aug. 6. 22:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
A szájpadlásába verném a fogait
2013. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
78%
Közelebb húzódnék hozzá,amíg ott van,többet meg nem hívnám meg.
2013. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
67%

Két lehetőség van.

Az első:

http://www.youtube.com/watch?v=AnzEWNUZYNE


A második:

A saját taknya vágna menetet a nyakába, olyan sallert kapna.

2013. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
24%

1. Fotó róluk in flagrant és fel a facebook-ra

2. szétkürtölöm mindenkinek

3. Ezen két lépés között minden mozdíthatót nekivágnék, amit csak lehet: széket, asztalt, lámpát és azonnal hívnám a rokonokat és a rendőröket, hogy lássák in flagrant. Erre csak ez a radikális módszer az egyetlen részmegoldás.

2013. aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
58%
Miért,most mi van abban? A nimfák valami kis mitológiai alakok,tündérfélék. Ha tündérnek hívja az nem gáz,csak becézi a kislányt valószínűleg hátsó szándék nélkül.
2013. aug. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%
Sok szájhős -.-'
2013. aug. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
51%
#6 Vágtam már szájon pedofilt. Az volt a szerencse, hogy voltak szemtanúk, másképp még engem csuktak volna le erőszakért, és agresszív viselkedésért.
2013. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%
#7 Biztos,hogy az volt? Mit csinált?
2013. aug. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
A nimfácskának más jelentése van mint a nimfának.. Mármint elvileg ugyanaz lenne, de nimfácskának azokat a kislányokat szokták nevezni, akiknek gyereklétükre erős szexuális kisugárzása van, ergó én erősen gyanúsnak tartom ha egy felnőtt férfi így nevez egy kislányt...Van egy regény (Nabokov: Lolita), amiben a pedofil nevezi így az ilyen kislányokat, többek között azt is, akivel később viszonya lesz
2013. aug. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%
Szürkületkor egy csendesebb helyen a templom aljában a falhoz szorította a lányt, és többször próbálta megfenyegetni, hogy rosszul jár, ha nem fekszik le vele. A lány köpni nyelni nem tudott, viszont egy srácot láttam, aki rohant feléjük. Én csak ekkor láttam, hogy miért rohan. Elkezdtem én is odafutni, mire odaértem, a srác már valamennyire leszedte az ürgét a lányról. Aztán mivel ez a barom vele volt elfoglalva, én pont rá tudtam vágni egy isteneset a tarkójára. Megszédült, lelökte a srác a földre, én meg kicsit besokalltam, és adtam neki. Aztán a rendőrség kijött 2 kocsival, egy mentő is a lány miatt. Az egyik rendőr kihallgatni jött, a másik pedig helyszínelni. Aztán minket bevittek a rendőrkapitányságra vallomást tenni. Mivel többször is megütöttem az ürgét, míg földön volt, így testi sértés okozásáért eljárást akartak ellenem indítani. A srác vallomása mentett meg, miszerint ez még önvédelem volt részemről.
2013. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!