Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan reagálnátok rá, ha...

Hogyan reagálnátok rá, ha egyszer rajtakapnátok egy idősebb férfi rokont, ismerőst, hogy a 10-12 éves lányotokat "nimfácskának" becézi?

Figyelt kérdés

2013. aug. 6. 22:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
65%

20 Tök mindegy, milyen "öreg", akár 26 is lehetne, de akkor se 10-12 éves kislányokat ugráljon körül, mert ez gusztustalan és valamilyen defektre utal.


Én is pofán vágtam egyszer egy papát, aki fogdosni akart, el is menekült jó messzire. Ezzel is megtenném és utána a rendőrséget kérném, hogy vizsgálják ki az ürgét, mert gyanakszom rá, ha meg nem, akkor szétkürtölném Facebookon, hogy miféle ember.

2013. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
51%

Jézusom nektek nem volt gyerekszobátok?

Komolyan ennyi csöködtagyú,kultúrbarbárt!

Senki nincs tisztában a nimfa jelentésével?

2013. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon sok az eltorzult agyu, aki nagyon szeretne már egy pedofilt fogni. Vszinüleg a rokonnak semmi baja ellentétben sok hozzászoloval. (Bevallom én a kérdezöt is gyanusnak találom ilyen szempontbol.)
2013. aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
52%
Rossz az, aki rosszra gondol? :D Ugyan már. Valljuk be elég furcsa a nimfácska, ez nem egy megszokott becenév (pont azért, amit jelent). Ennyi erővel hívhatná k*rvácskának, ribikének, szexikének, stb...
2013. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
62%
Tipikus példája ez annak, aki először üt, aztán kérdez... Egyből meg kellett volna kérdezni, hogy miért mondja, hogy érti. Lehet, hogy szegény csak kedves akart lenni, ti meg pedofilt csináltok belőle. OMG!
2013. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
58%
Ez a gond, van az aránylag kevés tényleges pedofil, meg ezek az ijedős anyukák, akik mindenkiben, aki csak egy kicsit is kedves a lányukhoz, perverz állatot látnak.
2013. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
75%
A Lolita c. regény nem egy közkedvelt mű hazánkban nem is nagyon lehet hozzájutni. A gyerek biztos nem érti a jelentését... Anyuka sokat lát bele. A kommentelők meg inkább hagyjuk is.... Ha anyukának nem tetszik a becenév talán beszélje meg ember módjára a rokonnal. Gyerekkoromban nagybátyám is mondta nekem mikor nyáron kendő volt a fejemen hogy vesta szűz mégsem tekintett rám szexuális segédeszközként.... -.-
2016. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!