Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan reagálnátok rá, ha...

Hogyan reagálnátok rá, ha egyszer rajtakapnátok egy idősebb férfi rokont, ismerőst, hogy a 10-12 éves lányotokat "nimfácskának" becézi?

Figyelt kérdés

2013. aug. 6. 22:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
57%
Akkor tényleg indokolt volt.
2013. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
Először lehet hogy megszorítanám a vállát a nyakát picit, aztán kideríteném hogy mi ennek az oka hogy így szólítja és elzavarnám jó messzire ezt a "kedves rokont",
2013. aug. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném a rokont, hogy ugyan tudja-e, hogy mit jelent a szó. Mert az is lehet, hogy nem. Ha azt mondja, hogy tudja, akkor megfenyegetném. De nagyon dulván.
2013. aug. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan reagálnék?


Nem tudom, mert nem voltam még ilyen helyzetben, de szerintem kihozná belőlem az állatot.

2013. aug. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Engem,akinek szintén 13 éves lánya van komoly aggodalommal töltene el.


Nem engedném,hogy egyedül maradjon vele.


Azonkívül elmesélném a rokonainknak is és megkérdezném a véleményüket.


Ha mérges lenne,hogy hátba támadtam és nem tőle kérdeztem meg,nem érdekelne,mert az én hátba támadásom kis piskóta az ilyen szintén hátba támadós pedofil hajlamokhoz képest.


Legalább megtudja a határait,hogy lejáratom én is,ha nem marad veszteg.

2013. aug. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
12%

NIMFA jelentése: a görög mitológiában a természet erőit megszemélyesítő halandó, de hosszú életű, örökké fiatal istennő; szép csinos fiatal nő.

Név: Nimfa

Eredet: görög

Jelentés: mely a mitológiai nimfák nevéből származik

Névnapok: November 10.


MI VAN EZEN ROSSZ?

2013. aug. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
82%
az a rossz hogy 10 éves kislányokat ne csinoskázzon egy vén kéjenc se.
2013. aug. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
22%
Mi baj van ezzel,hogy nimfácska? Nem nimfománnak hanem nimfának becézi. Ennyi sok kultúrálatlant
2013. aug. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj?


"A nimfák görög mitológiai nőalakok – a szépség, a termékenység, a természet alkotó és tápláló erőinek megtestesítői. A nimfák különösen szép helyekhez vagy tájakhoz kötődnek; otthonaik a hegyek, völgyek, hűs barlangok, ligetek, fák, patakok és folyók; dús réteken táncolnak, virágos mezőkön pajzánkodnak, mindig jókedvűek és gyakori célpontjai az életerős szatírok szerelmi vágyainak – az élet mozgalmasságát mutatják be. Istenek, istennők kísérői; ők Artemisz vadásznői, Apollón prófétái, Dionüszosz – a mulatozás és a fák istenének – partnerei (sőt, Dionüszosz szerelme, Alphesziboia is nimfa), megjelennek a pásztoristenek, Pán és Hermész oldalán, de szívesen rajta felejtik szemüket a szép, délceg halandókon is."


Én megkérdezném az öreget, hogy tudja-e mit jelent? Lehet nem tudja. Ha viszont tudja, az életben engedném a gyerekem közelébe, és a rokonoknak is elmondanám.

2013. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
39%

esküszöm szörnyűek vagytok. Honnan tudjátok,hogy 80 éves?

Ez olyan mintha azt mondaná neki,hogy szépség. Vagy tündérke.... -.-"

2013. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!